RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

З 18 до 21 квітня у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед юнаків і дівчат різних категорій. Він був присвячений пам’яті захисника України Олександра Котиніна. У турнірі взяли участь і спортсмени області.

Буковинці вдало виступили на змаганнях: Олег Стратійчук, Артем Заєць і сестри-близнючки Юлія та Яна Мельничук здобули золоті медалі.
Артем розповідає, що обрав панкратіон, бо йому подобається і боротьба, і ударна техніка – у цьому виді спорту це можна поєднувати. А от дівчата почали займатися боротьбою завдяки пораді мами, а Олег пішов на боротьбу завдяки своєму татові. Маючи багаторічний досвід, кожен з них по-своєму налаштовується на боротьбу.

"Коли у тебе є досвід змагань, легше. Не так сильно хвилюєшся, але все одно хвилювання є. До змагань ходиш на тренування, а у вільний час намагаєшся про це не думати. Уже на самих змаганнях розумієш, що потрібно відпрацювати", – ділиться 17-річний Олег, для якого цей чемпіонат був відбірним у Німеччину.

За словами старшого тренера молодіжної команди збірної України, голови обласної федерації панкратіону Ігоря НАКОНЕЧНОГО, підготовка до змагань триває постійно. Спортсмени тренуються щодня, а дехто – двічі на день.

"Вважаю, що той, хто багато тренується, заслуговує на золоту медаль. А хто пропускає тренування, навіть якщо він супер талановитий, рано чи пізно програє", – каже тренер.

У категорії U-17 буковинські чемпіони посіли перше загальнокомандне місце, U-20 – друге, U-15 – третє.

"Усе вирішив великий досвід, робота з командою кваліфікованих тренерів. Кожен зі спортсменів – особистість, яка виявила себе належним чином. Хто зробив це на максимум, той і став чемпіоном", – підсумовує І. Наконечний.

Завдяки успішним змаганням спортсмени, що стали чемпіонами, виступатимуть у збірній Україні. На них чекають чемпіонати Європи та світу.