Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
"Місто без якого мені не жити..."

Будинок естетики та дозвілля
2 жовтня, 18.30
Стендап концерт номер "4"

Будинок естетики та дозвілля
27 вересня, 19.30
Вистава "Лиса співачка"

Будинок естетики та дозвілля
24 вересня, 19.00
Концерт "Подорож крізь час"

Будинок естетики та дозвілля
25 вересня, 18.00
"Вір або не вір"
21 вересня, 18.30
Прем’єра "Сніговик, який хотів познайомитися з Сонцем"
22 вересня, 12.00
"Малюк"
22 вересня, 18.30
"Маестро і Кароліна"
28 вересня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
29 вересня, 12.00
"Шельменко-денщик"
29 вересня, 18.30
Драмтеатр
27 вересня, 19.00

Драмтеатр
24 вересня, 19.00
з 19 вересня
Зал "Ред":
"Ману"
Сеанс: 09.40
"Рембо: остання кров"
Сеанси: 11.10, 15.00, 20.15
"До зірок"
Сеанси:12.55, 18.10, 22.00
"Фокстер і Макс"
Сеанс: 16.45

Зал "Медіа"
"Звабливий, поганий, злий"
Сеанси: 18.00, 21.40
"Свято Гарбуза 2019"

Центральна площа
25 вересня, 12.00
з 12 вересня
Зал "Ред":
"Халепа"
Сеанс: 12.00
"Ману"
Сеанси: 14.30, 19.25
"Воно 2"
Сеанси: 16.05, 21.00

Зал "Медіа"
"Світло мого життя"
Сеанси: 20.00, 22.00
"Звабливий, поганий, злий"
Сеанси: 18.00
Філармонія
19 вересня, 18.00
Драмтеатр
17 та 18 вересня, 18.30
17-22 вересня
17 вересня 2019 о 17.00 на Центральній площі відбудеться симфонічний концерт-відкриття ювілею 30-ліття фестивалю "Червона рута". У програмі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – "Симфонічний Івасюк" – пісні Володимира Івасюка в обробці Романа Мельника та у виконанні переможців фестивалю "Червона рута".
Музеї просто неба
8 вересня, 12.00
7 вересня
Літній театр
7 вересня, 19.00
Філармонія
7 вересня, 18.30

8 та 14 вересня
"Химерні паралелі"
8 вересня, 16.00
Людвіг ван Бетховен. Симфонія №9
14 вересня, 18.30
7, 8, 14, 15, 19, 21, 22, 28 та 29 вересня
Відкриття театрального сезону
"Скапен-штукар"
7 вересня, 18.30
"Як Настуня ледь не стала марою"
8 вересня, 12.00
"Павлинка"
8 вересня, 18.30
"Кохання у стилі бароко"
14 вересня, 18.30
Прем’єра "Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем"
15 вересня, 12.00
"Кайдашева сім’я"
15 вересня, 18.30
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
19 вересня, 18.30
"Вір або не вір"
21 вересня, 18.30
Прем’єра "Сніговик, який хотів познайомитися з Сонцем"
22 вересня, 12.00
"Малюк"
22 вересня, 18.30
"Маестро і Кароліна"
28 вересня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
29 вересня, 12.00
"Шельменко-денщик"
29 вересня, 18.30
8, 15, 22 та 29 вересня
Відкриття театрального сезону
"Дивовижні пригоди у лісовій школі"
8 вересня, 12.00
"Принцеса на горошині"
15 вересня, 12.00
"Веселі перегони"
22 вересня, 12.00
"Малята-лисенята"
29 вересня, 12.00
з 5 вересня
Зал "Ред"
"Іловайськ 2014"
Сеанс: 11.45
"Халепа"
Сеанси: 13.45, 18.10
"Воно – 2"
Сеанси: 15.20, 21.30
"Розплата"
Сеанс: 19.45

Зал "Медіа"
"Некромант"
Сеанси: 16.10, 22.00
"Світло мого життя"
Сеанси:18.00, 20.00
з 29 серпня
Зал "Ред"
"Одного разу в Голлівуді"
Сеанс: 11.30
"Падіння янгола"
Сеанси: 14.10, 22.00
"Дора і загублене місто"
Сеанс: 16.15
"Іловайськ 2014"
Сеанс: 18.05
"Розплата"
Сеанс: 20.10

Зал "Медіа"
"Некромант"
Сеанси: 19.00, 21.30
з 22 серпня
"Аngry Birds в кіно 2" 3D
Сеанс: 12.45
"Хороші хлопці"
Сеанс: 14.25
"Дора і загублене місто"
Сеанс: 18.00
"Одного разу в... Голлівуді"
Сеанс: 21.50
"Падіння янгола"
Сеанси: 15.55, 19.45
Літній джем у Вернісажі

"Вернісаж"
18 серпня, 17.30
з 15 серпня
Зал "Ред"

"Дора і загублене місто"
Сеанс: 10.55, 18.45
"Форсаж: Гоббс та Шоу"
Сеанс: 12.40
"Король лев"
Сеанс: 15.00
"Angry Birds у кіно – 2" 3D
Сеанс: 17.00
"Хороші хлопці"
Сеанс: 20.30
"Одного разу в... Голлівуді"
Сеанс: 22.00

Зал "Медіа"

"Життя на повторі"
Сеанси: 16.10, 19.50
Сьогодні на екранах
До зірок

Жанр: фантастика

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 12:50 19:00
Рембо: Остання кров


Жанр: трилер, боєвик, пригоди

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 17:00 21:20
Фокстер і Макс

Жанр: комедія, пригоди, сімейний

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 11:00 15:10
Паваротті

Жанр: документальний

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 16:30
Офелія

Жанр: драма, мелодрама

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 20:30
Заборонений

Жанр: байопік

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 14:30 18:30
До зірок

Жанр: фантастика

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 14:50 19:00 21:30
Фокстер і Макс

Жанр: комедія, пригоди, сімейний

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 13:00 15:00 17:10
Державні таємниці

Жанр: трилер, драма

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 19:10
Ману

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 13:20
Шахрайки з Волл-Стріт

Жанр: трилер, комедія

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 21:20
Кімната бажань

Жанр: трилер, детектив

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 16:50