Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
з 21 березня
RED
"Королівський коргі" 3D
Сеанс: 13.00
"Диво-парк"
Сеанси: 14.30, 17.55
"Пригоди Мії та білого лева"
Сеанс: 16.00
"Капітан Марвел" 3D
Сеанс: 19.25, 21.35

MEDIA
"Табалуга"
Сеанси: 17.00, 20.20
"Давай танцюй"
Сеанси: 18.30, 21.50
23, 24, 28, 30 та 31 березня
"Поранкова душа"
23 березня, 18.30
"Енні"
24 березня, 12.00, 18.30
"Трагедія бунту"
28 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
30 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
31 березня, 12.00, 18.30[left][/left]
24 та 31 березня
"Підкова на щастя"
24 березня, 12.00
"Принцеса на горошині"
31 березня, 12.00
Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
8 квітня, 19.00
Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
5 квітня, 19.00
Чернівецька обласна філармонія
30 березня, 19.00
Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
29 березня, 20.00
Чернівецька філармонія
23 березня, 19.00
Творчий вечір Іванни Стеф’юк

Центральний палац культури
26 березня, 18.30
з 14 березня
RED
"Королівський коргі" 3D
Сеанси: 10.05,17.00
"Пригоди Мії та білого лева"
Сеанси: 11.30, 18.25
"Свінгери 2"
Сеанси: 13.10, 22.15
"Капітан Марвел" 3D
Сеанси: 14.50, 20.05

MEDIA
"Табалуга"
Сеанси: 17.15, 20.30
"Повернення Бена"
Сеанси: 18.45, 22.00
Чернівецька філармонія
23 березня, 19.00
19 березня
Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
19 березня, 19.00

Концерт Єгора Грушина

Чернівецька філармонія
15 березня, 19.00
16, 17, 21, 23, 24, 28, 30 та 31 березня
"Земля"
16 березня, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
17 березня, 12.00
"Малюк"
17 березня, 18.30
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
21 березня, 15.30
"Поранкова душа"
23 березня, 18.30
"Енні"
24 березня, 12.00, 18.30
"Трагедія бунту"
28 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
30 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
31 березня, 12.00, 18.30
17, 24 та 31 березня
"Сірничок-малючок"
17 березня, 12.00
"Підкова на щастя"
24 березня, 12.00
"Принцеса на горошині"
31 березня, 12.00
17 та 22 березня
"З скарбниці скрипкового та камерного мистецтва"
17 березня, 18.30
Авторський ювілейний концерт Ярослава Кушніра
22 березня, 18.30
12 березня
Концерт Pianoбой

Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
12 березня, 19.00
з 7 березня
RED
"Капітан Марвел" 3D
Сеанси: 11.15, 14.50, 20.10
"Королівський коргі" 3D
Сеанси: 13.25, 17.00
"Свінгери 2"
Сеанси: 18.25, 22.20

MEDIA
"Повернення Бена"
Сеанси: 18.40, 20.30
Музично-поетичний вечір до Дня українського добровольця

Центральний палац культури
14 березня, 18.30
Вхід вільний
10, 17, 24 та 31 березня
"Крила Дюймовочки"
10 березня, 12.00
"Сірничок-малючок"
17 березня, 12.00
"Підкова на щастя"
24 березня, 12.00
"Принцеса на горошині"
31 березня, 12.00
7, 9,10, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 28, 30 та 31 березня
"Інцидент"
7 березня, 18.30
"Зірка без імені"
9 березня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
10 березня, 12.00
"Маестро і Кароліна"
10 березня, 18.30
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
14 березня, 14.00, 18.30
"Земля"
16 березня, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
17 березня, 12.00
"Малюк"
17 березня, 18.30
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
21 березня, 15.30
"Поранкова душа"
23 березня, 18.30
"Енні"
24 березня, 12.00, 18.30
"Трагедія бунту"
28 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
30 березня, 18.30
Прем’єра "Чудеса Мері…"
31 березня, 12.00, 18.30
Концерт гурту Stelsi

Pub VYO
8 березня, 20.00
Балет «Лебедине озеро»

Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
8 березня, 18.00
Вистава «Жінка над нами»

Муздрамтеатр імені О. Кобилянської
6 березня, 19.00
Сьогодні на екранах
Давай танцюй

Жанр: екшн, музика

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 11:00 21:00
Ласкаво просимо до Акапулько


Жанр: трилер, комедія, екшн

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 21:30
Диво-парк

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 11:55 15:25
Скажені канікули

Жанр: комедія

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 16:40
Норм: ключі від королівства

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 15:00
Капітан Марвел

Жанр: фантастика

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 17:00 19:15
Гуцулка Ксеня

Жанр: комедія

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 13:00 18:50
Як приборкати дракона 3: Прихований світ

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 10:00 13:30
В обіймах брехні

Жанр: трилер

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 19:30 21:10
Диво-парк

Жанр: мультфільм

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 12:30 15:50 17:40
Майбутній король

Жанр: пригоди, фентезі

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 17:00
Пригоди Мії та білого лева

Жанр: драма, пригоди

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 15:00