* На правах реклами
За останні роки значно збільшилася кількість людей, які страждають на хвороби цивілізації. До них відноситься комплекс захворювань, розвиток яких безпосередньо пов'язаний з інтенсивною урбанізацією, прогресуючою індустріалізацією та погіршенням стану навколишнього середовища.
Попри стрімкий розвиток науки і медицини, хвороби цивілізації є однією з найголовніших проблем економічно розвинених країн. Поява сучасних технологій, а також впровадження нових методів діагностики та лікування дозволили лікарям справлятися навіть з тими захворюваннями, перед якими раніше людство було безсиле. Проте негативні фактори навколишнього середовища у поєднанні з неправильним харчуванням, шкідливими звичками, недостатньою фізичною активністю та частими стресами роблять багатьох з нас жертвами хвороб цивілізації.
Найпоширенішими серед них є:
- серцево-судинні патології;
- алергія;
- ожиріння;
- цукровий діабет;
- деякі види раку;
- депресія;
- захворювання травної та дихальної систем;
- анорексія та булімія.
Статистичні дані лякають. Вчені підрахували, що хвороби цивілізації відповідають за понад 80% передчасних смертей. Вони призводять до скорочення тривалості життя та погіршення його якості.
Чи можна запобігти хворобам цивілізації?
Деякі фактори ризику, такі як забруднення навколишнього середовища, сонячна радіація, шум та висока щільність населення у мегаполісах, не піддаються нашому впливу. Проте є й ті, які ми можемо змінити. Хвороби 21 століття можна попередити за допомогою зміни способу життя. Для цього необхідно:
- дотримуватись здорового раціону;
- збільшити час фізичної активності;
- нормалізувати режим роботи та відпочинку;
- уникати стресів.
Це найпростіші способи, які допомагають підтримувати здоров'я. Але головним у профілактиці залишається своєчасне звернення по медичну допомогу. Статистика показує, що українці не люблять "ходити до лікарів". І головна причина того, чому так відбувається, полягає у численних недоліках системи охорони здоров'я. Корупція, брак кадрів, відсутність "вузьких" спеціалістів, недостатнє технічне оснащення лікарень та вічні черги – все це призводить до того, що українці воліють займатися самолікуванням.
Проте останнім часом в країні почали з'являтися медустанови, орієнтовані на європейський формат лікарського сервісу. Однією з них є РМЦ, раніше –
Регіональний медичний центр Екомет, у Харкові. Це великий лікувально-діагностичний комплекс, який надає якісні послуги з понад 25 напрямків медицини.
Переваги звернення до Регіонального медичного центру у Харкові
РМЦ – сучасна клініка з гарним технічним оснащенням та потужною діагностичною базою. Керівництво центру робить все можливе для підвищення якості медичного обслуговування. У РМЦ регулярно оновлюється медичне обладнання, впроваджуються нові методи діагностики та лікування, розширюється перелік послуг. Серед додаткових плюсів:
- зручне територіальне розташування (клініка знаходиться за 5 хвилин ходьби від станції метро "Холодна гора");
- відсутність черг: пацієнти можуть записатися до будь-якого фахівця у зручний для них час;
- високий рівень професіоналізму медичного персоналу;
- можливість вибрати лікаря відповідно до індивідуальних потреб та особистих уподобань;
- чітке дотримання протоколів МОЗ та стандартів ВООЗ під час надання медичної допомоги.
У РМЦ приймають пацієнтів будь-якого віку. Тобто в рамках однієї клініки можуть лікуватися всі члени сім'ї. Це економить час та гроші. Ще однією перевагою регіонального медичного центру є широкий перелік додаткових послуг. Тут можна пройти профоогляд, отримати всі необхідні довідки, зробити щеплення.
Якщо ви або ваші близькі потребують якісної лікарської допомоги, двері РМЦ завжди відчинені. Пам'ятайте, що здоров'я – це цінний дар, і наші лікарі зроблять все можливе, щоб зберегти його.
28-01-2022, 16:00
0
13 073