Клічук відповів, чи визначився з кандидатурою на посаду секретаря міськради Чернівців

Новини Чернівців / політика, влада
2 234
0
Клічук відповів, чи визначився з кандидатурою на посаду секретаря міськради Чернівців

Фото з архіву molbuk.ua

Міський голова Роман Клічук відзначив, що наразі справляється на сесіях міськради сам, без допомоги секретаря міськради. Тож поки не бачить нагальної потреби у тому, щоби пошвидше обрати нового секретаря. Втім, вирішуватиме це спільно з депутатами.

Про це Роман Клічук сказав на пресконференції сьогодні, 3 вересня, пише molbuk.ua



Зокрема, на запитання медіа, чи вже визначилися із кандидатурою на крісло секретаря міськради, посадовець відповів:

"В принципі, на сьогодні я справляюся сам. Є організаційний відділ, який готує все для сесій, тому аж такої нагальної потреби немає. Але це буде спільне рішення із депутатським корпусом. Поки що ми це не обговорювали. Є більш нагальні питання і проблеми".

Як повідомлялося, 31 липня депутати проголосували за звільнення Марини Кирилюк із посади секретаря міськради, а також за дострокове складення нею депутатських повноважень. Марина Кирилюк звільнилася за власним бажанням.

Раніше міський голова на запитання molbuk.ua, чию кандидатуру висуне на посаду секретаря міськради, зазначив, що це буде "кандидатура, яка задовольнить депутатський корпус".

Втім, поки що він із нею не визначився. Можливий навіть і такий варіант, що секретаря міськради узагалі не буде до завершення каденції восьмого скликання, припустив тоді посадовець:

"Може бути взагалі без секретаря. Можливо, і до закінчення каденції. Це буде спільне рішення депутатського корпусу. Усе вирішуватимуть депутати", - зазначив Роман Клічук.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанка Гринчук написала заяву про відставку та заперечила, що ночувала у Галущенка
33 265
Знову гірка втрата. Загинув воїн із Буковини Василь Гуцул
9 210
Хто відповідає за справедливість графіків відключень світла: в "Укренерго" пояснили
7 777
Коли будемо завтра без світла: графік знеструмлень на Буковині 13 листопада
6 312
Посеред дороги встановили ліхтарі: як виглядає вулиця Заньковецької
6 294
Знову гірка втрата: на війні загинув молодий воїн з Буковини Богдан Пантя
6 140
На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі: подробиці жахливої історії
5 460
У Чернівецькій ОВА розповіли про порушення митрополита Лонгина у вихованні дітей
4 762
"Щодня проїжджаю 200 кілометрів містом": історія жінки, яка кермує автобусом у Чернівцях - відео
4 565
Коли 14 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
3 889

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.