Як пояснюють фахівці, імбир являє собою "концентрат активних інгредієнтів", які зробили його панацеєю від багатьох проблем зі здоров’ям, серед яких протидія ревматизму і артрозу, поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, зниження симптомів метеоризму, мінімізація запальних процесів в організмі, зменшення ймовірності розвитку онкологічних захворювань, особливо у випадках раку передміхурової залози, яєчників, молочної залози, печінки і товстої кишки.
Про це пише УКР.Здоров'я.
У цьому ж списку зміцнення імунітету, виведення зайвої рідини, таким чином, представницям прекрасної статі варто взяти до уваги, що чай з імбиром є відмінним засобом від целюліту.
Крім того, зазначений напій запобігає зимові недуги, знімає стрес і втому, є союзником при гіпертонії і поганому холестерин і часто виявляється корисним для полегшення головних болів, запевняють медики з Італії. З інших переваг: усунення неприємного запаху з рота і сухості, участь у виведенні бактерії за рахунок стимулювання слиновиділення, боротьба з нудотою, що важливо особливо для онкохворих, полегшення відходження мокроти під час хвороб легенів.
Що стосується складу, то імбир в основному складається з вуглеводів і клітковини, на білки припадає лише мала частка, на рівні ж мікроелементів він містить кальцій, магній, фосфор, залізо, вітаміни групи В, А, С і Е. Багатий ефірними оліями, смолами і активними інгредієнтами, які відповідають за гострий смак. Важливе попередження – корінь стимулює кровотік, що добре з одного боку, але, наприклад, людям з порушеннями крові, такими як гемофілія, слід уникати його вживання. Особи, які приймають ліки, повинні порадитися з лікарем при бажанні пити відповідний напій.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
25-01-2020, 01:40
0
1 766