Як не зіпсувати дітей грошима?

---
2 164
0
Давайте дитині кишенькові гроші
У світі, де майже все продається й купується, дитина повинна отримувати кишенькові гроші. Вони потрібні хоча б для того, щоби задовольняти потреби, які не завжди можуть передбачити дорослі. Скільки? Реально оцініть об’єктивні потреби дитини. Це стосується насамперед заможних батьків.
Отримуючи гроші, дитина вчиться їх накопичувати, витрачати, розраховувати. Не поспішайте давати банкноти – можете дати кілька гривень лише тоді, коли дитя вже здатне розуміти, що таке "дорожче" і "дешевше".
Маля повинно знати,
як заробляються гроші
Ваша дитина повинна знати, як ви заробляєте гроші, як витрачаєте і про те, що вони мають властивість закінчуватися. Вона поступово усвідомить зв’язок, який існує між роботою, грішми та конкретними товарами. Не варто контролювати дитину у витраті кишенькових грошей і карати за незаплановані покупки. Повірте: дитина і без вас зрозуміє, як погано, коли немає грошей на булочку, якщо хочеться їсти, чи на сік, коли хочеться пити. І сама навчиться витрачати їх доцільніше.
Не купуйте оцінки
Деякі батьки призвичаїлися "купувати" хороші оцінки у дітей. Мовляв, так роблять на Заході, і саме тому люди там успішні та цілеспрямовані. Але це виходить за межі нормальних родинних стосунків. Певний час такий метод діятиме, але він не стимулюватиме інтересу до навчання. Якщо дитина не демонструє особливих успіхів у школі, спробуйте з’ясувати, що заважає їй учитися. Дитина повинна розуміти, що завдяки знанням, а не оцінкам(!) вона зможе отримувати матеріальну вигоду в дорослому житті.
Матеріальні статки –
не головне
Часто діти несвідомо наслідують дорослих і намагаються ділити ровесників на сорти згідно з їхньою заможністю. Дуже важливо пояснити дитині, що існують чесноти, важливіші за матеріальні статки, які неможливо купити за гроші: чесність, гідність, доброта, розум. Ваше дитя повинно розуміти, що щастя у житті не гарантує ані рахунок у банку, ані дорога машина, ані розкішний одяг.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.