"Вода піднімалась і все затоплювала": 12-річна дівчинка із Закарпаття розповіла, як врятувала дітей від повені

новини / Новини України
1 605
0

Від час потужної повені, коли вода стрімко наповняла будинок в селі Стебне, що в Рахівському районі Закарпатської області, 12-річна Тетяна Тулайдан врятувала свого братика та трьох сусідських дітей.

Як інформує "Перший Кабельний", дівчинка не злякавшись грози і страшної стихії, зуміла дуже швидко зорієнтуватись, вимкнула електрику в будинку та провела дітей на другий поверх. Зважені дії та швидка реакція дівчинки в результаті врятувала усім життя, адже водяне цунамі прибуло настільки швидко та неочікувано, що розгубитися в такій ситуації могли б і дорослі.



"Я трішки налякалась, але сестра і брат Юрчик налякались більше. Вони плакали і хотіли, щоб мама швидше прийшла, а я їх заспокоювала", - розповідає 12-річна Тетяна.

Дівчинка каже, що не вагалась ні хвилини, бо зрозуміла, що відповідальність за всіх дітей лягла на неї.

"Вода підійнялась, коли ми вже всі були в будинку і ми дивилися, як вона піднімалась і все затоплювала", - розповідає школярка.

У той час, як вирувала негода, батьки Тетяни і меншого сина Юрія працювали в полі у сусідньому селі і навіть не здогадувались, що їх село накрив паводок. Як почалась гроза, вони повернулись додому і не могли повірити в те, що бачать - вода зносила усе на своєму шляху.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10