RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Здоров'я » Ходьба після їжі: схуднення, зниження тиску і інші переваги

Ходьба після їжі: схуднення, зниження тиску і інші переваги

В останні роки в співтоваристві, що займається здоров'ям та фітнесом, зростає тенденція робити невелику прогулянку після кожного прийому їжі, щоб отримати різні переваги для здоров'я.

У цій статті ми розглядає конкретні наслідки для здоров'я ходьби після їжі, пише glavred.info



Потенційні переваги

Вправи пов'язані з багатьма позитивними перевагами для здоров'я. Це включає в себе ходьбу після їжі, яка має деякі унікальні переваги.

Може поліпшити травлення

Основною потенційною перевагою, пов'язаною з ходьбою після їжі, є поліпшення травлення.

Рух тіла може допомогти вашому травленню, стимулюючи роботу шлунка і кишечника, змушуючи їжу рухатися швидше.

Крім того, фізична активність від низького до помірного рівня після їжі може надавати захисну дію на шлунково-кишковому тракту, повідомляється в дослідженні.

Фактично, було показано, що ходьба запобігає таким захворюванням, як виразкова хвороба шлунку, печія, синдром роздратованого кишечника (СРК), дивертикулярна хвороба, запори та колоректальний рак.

Може допомогти контролювати рівень цукру в крові

Ще однією помітною перевагою ходьби після їжі є поліпшення управління рівнем цукру в крові.

Це особливо важливо для людей з діабетом 1 і 2 типу - станами, які погіршують переробку цукру в крові - тому що фізичні вправи після їжі можуть запобігти надмірному сплеску цукру в крові, тим самим зменшуючи кількість необхідного інсуліну або пероральних препаратів.

Дослідження, проведене в 2016 році на людях з діабетом 2 типу, показало, що легка ходьба протягом 10 хвилин після кожного прийому їжі перевершувала прогулянку протягом 30 хвилин в будь-який час для контролю рівня цукру в крові.

У той час як фізичні вправи після їжі особливо ефективні для людей з діабетом, інші можуть також отримати вигоду з його можливостей по зниженню рівня цукру в крові.

Може знизити ризик серцевих захворювань

Протягом десятиліть фізична активність була пов'язана зі здоров'ям серця.

Зокрема, регулярні фізичні вправи можуть знизити артеріальний тиск і рівень ЛПНЩ (поганого) холестерину, а також знизити ризик інсульту або серцевого нападу.

Здійснюючи 5-10-хвилинні прогулянки після основних прийомів їжі протягом дня, ви зможете значно поліпшити стан здоров'я серця.

Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США (DHHS) рекомендує 30 хвилин вправ помірної інтенсивності, принаймні, 5 днів на тиждень і гуляючи три рази по 10 хвилин в день після їжі, ви легко зможете виконати це керівництво.

Може сприяти втраті ваги

Добре відомо, що фізичні вправи відіграють важливу роль у втраті ваги в поєднанні з правильною дієтою.

Прогулянка після їжі може наблизити вас до досягнення дефіциту калорій, який - при постійному підтриманні - може допомогти у втраті ваги.

Тим не менш, потрібні додаткові дані, щоб визначити конкретні наслідки ходьби після їжі на втрату ваги.

Може допомогти регулювати кров'яний тиск

Ходьба після їжі може також допомогти певною мірою регулювати кров'яний тиск.

Кілька досліджень пов'язують 3 щоденні 10-хвилинні прогулянки зі зниженими рівнями артеріального тиску.

Більше того, кілька 10-хвилинних прогулянок протягом дня більш корисні для зниження артеріального тиску, ніж один безперервний сеанс.

Виходячи з поточних даних, участь у прогулянках після їжі може мати потужний ефект зниження артеріального тиску.

Найкращий час для прогулянки
Виходячи з поточних даних, ідеальний час для прогулянки - це час, який слід приділити відразу після їжі.

Прогулянка після всіх прийомів їжі може призвести до найбільш оптимальних переваг.

Як довго ви повинні ходити?

Прихильники ходьби після їжі припускають, що вам слід починати з прогулянки протягом 10 хвилин, а потім збільшувати тривалість до допустимого рівня.

Тривалість прогулянок близько 10 хвилин дозволяє вам отримати потенційні переваги, запобігаючи при цьому такі недоліки, як розлад шлунку. Крім того, ця тривалість полегшує входження в прогулянку протягом всього дня без істотного впливу на ваш розклад.

Виконуючи три 10-хвилинні прогулянки на день, ви можете легко накопичувати 30 хвилин щоденних фізичних навантажень, що відповідає рекомендаціям DHHS.

Інтенсивність

Під час початкового процесу травлення після їжі у вас існує підвищений ризик отримати розлад шлунка, якщо ви будете занадто інтенсивно тренуватися. Таким чином, ви повинні підтримувати інтенсивність від низької до помірної.

Швидка прогулянка зі швидкістю не більш 5 км на годину дозволить вам отримати максимальну вигоду.

Деякі люди можуть по-різному реагувати на ходьбу після їжі, тому важливо починати з меншої інтенсивності, якщо ви ще не звикли до частих фізичних навантажень.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Анна Семьонова
30-07-2020, 00:16
Коментарів 0 Переглядів 3 468

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.