У двох чернівецьких тролейбусах – №320 на шостому маршруті та №297 на третьому – на кабінах водіїв з’явилися телеекрани. Вони демонструють різноманітну рекламу підприємств, організацій, магазинів.
Щоправда, такі екрани – не новина для Чернівців. Раніше вони діяли в деяких приватних мікроавтобусах, але не прижилися.
– Із пропозицією встановити екрани до нас звернулися декілька підприємців, – розповів "МБ" начальник комунального підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління" Іван ІВАНІЧЕК. – Ми пішли назустріч. Партнери самі закупили та встановили обладнання. За місяць оренди вони нам платять майже 400 гривень. Незабаром укладемо угоду про таку оренду наших тролейбусів як об’єктів реклами. Та нам потрібно ще "обкатати" цю справу. Буде на екранах і реклама, і гороскопи. Рекламодавці розраховуватимуться з вищезгаданими підприємцями. Якщо справа піде – екрани з’являться й на інших тролейбусах. Збільшуватиметься й обсяг інформації.
Сергій КУКУРУДЗ
ДОВІДКА
Днями виповнилося 70 років, як у Чернівцях почали ходити тролейбуси. Першого лютого 1939 року цей вид електротранспорту почав курсувати від резиденції Буковинських митрополитів до нинішньої вулиці Зеленої. Місто тоді закупило чотири машини – три виходили на лінію, а одна стояла в резерві. Зі зміною влади тролейбуси на деякий час припиняли рух, але невдовзі продовжували ходити. Так, радянська влада, яка прийшла до Чернівців 28 червня 1940 року, пустила тролейбуси в грудні цього ж року. Коли повернулися румуни, тролейбусний рух було відновлено в серпні 1941 року. Після відступу румуни вивезли з міста всі тролейбуси, отож парк машин створювали заново.
Нині тролейбусний парк міста налічує 104 машини, які обслуговують вісім маршрутів (№1-6, 3А і 6А). Довжина контактної мережі становить 80 кілометрів.
3-02-2009, 10:50
0
2 090