У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин

Новини Чернівців
4 045
0
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин


У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней. Виявлено випадок Африканської суми свиней в господарстві у селі Нові Бросківці Чернівецької області. Для запобігання поширенню хвороби накладено карантин і визначено зони захисту та спостереження на території Чернівецької області.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.



Визначено зону спостереження (10 км від зони захисту):

Сторожинецька територіальна громада – м. Сторожинець, с. Панка, с. Комарівці, с. Давидівка, с. Ропча, с. Зруб Комарівський, с. Нова Жадова, с. Дібрівка, с. Костинці, с. Ясени, с. Бобівці ;
Камянська територіальна громада – с. Камяна, с. Михальча, с. Дубове, с. Спаське, с. Глибочок;
Велико Кучурівська територіальна громада – с. Снячів;
Мамаївська територіальна громада – с. Драчинці, с. Нові Драчинці.


"Повідомлено районну Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Вижницькій районній державній адміністрації (державній військовій адміністрації) про те, що населені пункти Брусенки, Виноград та Верхні Станівці Брусницької сільської громади Вижницького району увійшли у зону спостереження та необхідність здійснення всіх заходів згідно чинного законодавства", - йдеться у повідомленні.

Крім того, заборонено продаж живих свиней на ринках і посилено контроль за продажем продуктів тваринного походження. Ліквідація захворювання буде проводитись за планом, з завершенням карантину через 40 діб після виконання всіх заходів.

Протягом карантину потрібно дотримуватись усіх обмежень, щоб запобігти поширенню хвороби.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 905
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
7 236
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 071
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 540
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
5 519
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 338
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
5 303
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
4 213
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 045
Вічна пам'ять і шана. Сьогодні у Чернівцях попрощаються із двома захисниками
3 957


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.