Попит на новорічні вітальні листівки поступово зменшується – молодь вже давно вітає друзів та знайомих через мобільні телефони та Інтернет. Та все-таки вітальні листівки ще відправляють. У цьому ми переконалися, навідавшись до одного з поштових відділень.
– Не люблю відправляти смс-повідомлення і користуватися Інтернетом, – каже чернівчанка Тетяна. – Лист – це значно краще, його можна зберегти й перечитати через багато років. Пишучи листа, ти вкладаєш у нього свою душу.
– Пишу новорічне привітання сестрі свого чоловіка, – розповідає чернівчанка Наталя. – Взагалі пишу небагато листів – не більше трьох-чотирьох на рік. На жаль, у мене мало часу, тому переважно телефоную. Хоча мобільні телефони й мережа потрохи витісняють листування, але не думаю, що воно зникне.
– Пишу листа своїй сусідці, яка зараз у США, – пояснює пенсіонерка Орися Михайлівна. – Моя донька у Канаді, а син із невісткою в Італії. Часто пишу їм листи, раніше робила це взагалі щотижня. Навіть не маю поняття, що таке Інтернет, і тим більше не знаю, як ним користуватися. Тому спілкуюся старим методом – листами.
Досвідчені працівниці пошти зізнаються, що, справді, порівняно з попередніми роками, кількість листів зменшилася, але не набагато.
На пошті продають новорічні та різдвяні листівки вартістю від півтори до двох із половиною гривень. Серед них – прості, на яких написано "Із Новим Роком та Різдвом!", оригінальні листівки, які можна "трансформувати" у ялинкову прикрасу. Продавці запевняють, що листівки добре розкуповують як літні люди, так і молодь.
– Поки що я не можу сказати – збільшилася чи зменшилася кількість листів перед святами, порівняно з минулими роками, – каже заступник гендиректора Чернівецької дирекції "Укрпошта" Микола КЛИМУК. – Тому що найбільший наплив адресантів припадає на останній тиждень перед Новим роком та після свята.
Галина МАРКІВ
25-12-2008, 12:35
0
4 534