У перші вихідні після відкриття нового льодового майданчика (відкрився 19 грудня на день Миколая) черга охочих покататися вишикувалася аж на вулицю! Катаються на майданчику навіть особи, переодягнені у пінгвінів – символ хокейної команди "Чернівці" та пенсіонери – на старих радянських ковзанах.
Хто вперше потрапляє на льодове поле, відразу розуміє, що це місце, де можна і похизуватися стильним гардеробом, і підтримати себе у гарній фізичній фотмі, і знайти собі друга чи подругу. А любителі професіного катання, перш за все, приходять випробувати нову якість льоду. До речі, майданчик, чистять вісім раз на день кожну годину і триває чистка півгодини! За цей час відвідувачі можуть відпочити у нових затишних роздягальнях, які розраховані на 300 осіб. Незабаром тут відкриється і кафетерій.
"Не бійся, виїжджай на центр!", "Набирай швидкість і наздоганяй мене!" На полі – весела і легка атмосфера. Тут відразу помітно дві групи людей: тих, хто тримається за бардюр, і тих хто сміливо кається по центру. А втриматися на ковзанах не так і легко! Хто вперше стає на ковзани, спершу боїться зробити крок. Дівчата зазвичай катаються із хлопцями, міцно триаючи їх за руку. Повіз них проїжджають старші "фігуристи", які зізнаються, що ковзани – це захоплення їхнього всього життя. Найвправніше катаються діти. До речі, їх дуже веселять дорослі, які "чомусь" не можуть втриматися на ковзанах.
- На майданчику я вдруге, - каже студентка Людмила МАМАЄВСЬКА. – Катаюся рідко, бо не завжди вистачає грошей. Спершу від катання не отримала жодного задоволення, бо прийшла додому у синцях. Дві години доводилося кататися неподалік бардюру, часто падала на спину. Сьогодні катаюся вже краще, вперше виїхала на центр поля. Після катання від незвичності болять ноги, на уроці фізкультури жартуємо, що любителям покататися на ковзанах залік треба класти автоматом.
Після відпочинку відвідувачі проходять ще один контроль - біля виходу касир перевіряє чи не каталися ви довше свого часу. Якщо так, то просить доплатити. Усі відвідувачі погоджують із встановленими правилами, але були і мами, які сварилися: "Я каталася на шість хвилин більше і не буду вам доплачувати! І так на двох длітей витратила майже сто гривень!" Тим не менш, не зважаючи на ціну, в суботу та неділю кількість охочих покататися дуже велика!
- Ціна за годину катання у різні дні різна, - каже директор Льодового майданчику Павло ПОЛЬОВИЙ. - Так, у будні дні до 12:00 година катання коштує 15 гривень, після обіду – 25 гривень, на вихідних – 35 гривень. Оренда ковзанів коштує 10 гривень. У нас є у запасі 500 ковзанів – це якісні китайські ковзани, які розраховано на щоденний прокат. Розмір поля не змінився, на ньому можуть одночасно перебувати до 150 відвідувачів.
Відтепер відвідувачам видають спеціальні браслети, які фіксують час перебування відвідувачів на майданчику (час поза територією льодового поля до уваги не береться). Серед інших новинок – відвідувачі можуть підійти до спеціального екрану і перевірити, скільки часу вони катаються на льоду, щоби не довелося доплачувати біля виходу. Оплата за катання є посекундною.
Основна новинка майданчику – якісний лід, який ми чистимо вісім раз на день. Ми придбали нове обладнання, а тому після чистки лід відразу замерзає. А ще це обладання дозволить майданчику працювати і влітку. Після того, як обладання почне працювати на всю потужність, у залі буде підтримуватися температура 10 градусів тепла. А влітку, навпаки, повітря у залі буде охолоджуватися.
Валерія Чорней
23-12-2008, 10:19
0
8 095