Щоби потрапити на лікування у поліклініку, мешканцям, які не мають реєстрації у Чернівцях, потрібно укладати з поліклінікою угоди про обслуговування.
Леся родом зі Сторожинця, але вже впродовж кількох років мешкає у Чернівцях. Вона саме за таким договором обслуговується у поліклініці майже рік.
– Коли я захворіла, звернулася у поліклініку за нинішнім місцем проживання, – розповідає Леся. – У реєстратурі мені одразу запропонували укласти угоду на обслуговування на півроку. Заплатила за це 30 гривень.
– Якщо людина, у якої немає реєстрації, прийшла у поліклініку, потрібно звернутися до головного лікаря і написати заяву про обслуговування, – радить начмед поліклініки №1 Віктор ВОЛОЩУК. – У заяві людина вказує місце проживання за реєстрацією і нинішнє місце проживання. Щодо оплати, то це благодійні внески, які керівник може запропонувати сплатити у бухгалтерію медичного закладу.
Така ж схема працює, якщо чернівчанин хоче обслуговуватися у поліклініці, що знаходиться не у його районі. Обслуговуватися в обраній поліклініці людина може, але дільничний не прийде, якщо це інший район. Тому що дільнична служба працює лише у тій частині міста, яку обслуговує. Загалом за угодами у нашій поліклініці обслуговується до тисячі осіб. Добре, якщо людина надасть благодійні внески, якщо ж відмовляється, всі фінансові витрати йдуть на поліклініку.
Начальник міського управління освіти Валентина Тарасюк запевняє, що у разі гострих випадків ніхто реєстрацію вимагати не буде і допомогу нададуть. (Л. Осадчук)
5-12-2008, 10:54
0
1 863