Відома українська акторка Катерина Кузнецова поділилася, як після початку повномасштабного російського вторгнення припинила будувати кінокар'єру у РФ. Актриса пояснила, що не могла продовжувати жити в країні-агресорці, коли її батьків обстрілюють в Україні.
Як відомо, Катерина Кузнецова багато років жила в Росії і стала справжньою зіркою російського кінематографа. Акторка поділилася, що в лютому 2022 року не була у РФ, тому їй було легше обірвати всі зв'язки там. Зірка каже, що їй було легко відмовитися від нових проєктів.
"Я фізично, слава Богу, знаходилася не в Росії у той момент. Я була у відпустці. Я дуже щаслива, що в мене не було підписано жодних контрактів по роботі. Хоча в майбутньому мав статися проєкт. Фізично і юридично ми його не підписали. Тому що певною мірою могли статися якісь важкості. Тому що для мене це форс-мажор, який є в контракті, і по форс-мажору я можу не брати участь у цьому проєкті. А для них це ж була не війна. Тому певною мірою мені було легко", – зазначила акторка.
Кузнецова розповіла, що після її рішення виїхати з РФ, на неї тиснули продюсери та агент, але вона без вагань відмовила усім. Вона пояснила, що не думала ані про роботу, ані про життя в Росії, коли її батьки перебували під обстрілами в Україні: "На мене тиснув мій агент, який казав мені, що все буде добре. І почали тиснути продюсери. Я дуже довго не думала, я написала лист з розгорнутою думкою, який мій агент міг відправити всім. Щоб я не спілкувалася з усіма. Конструктивно все пояснив. Відправила і всі начебто зрозуміли, і навіть співчували. А потім сказали: "Давай через пів року почнемо знімати?". Я сказала: "Шукайте іншу актрису". Батьки сиділи під обстрілами й ти в той момент не думаєш про роботу, карʼєру".
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.