Досить розповсюджене запитання: яка стретч-плівка для пакування краща? Багато компаній постійно перебуває в процесі оптимізації своїх пакувальних ліній. Це пов'язано з викликами ринку та покращенням внутрішніх операцій. Пакувальний матеріал для фінальної стадії виробництва є надзвичайно важливим елементом транспортного пакування. Від стретч-плівки залежить безпека вантажів та можливість економії, на що звертають особливу увагу компанії у всьому світі. Яку стретч-плівку краще підібрати саме для свого виробництва?
Перш за все потрібно розуміти, що для кожної галузі промисловості, типів вантажу, рівня автоматизації та інших виробничих особливостей плівка для пакування підбирається індивідуально. Тому важливо відповісти на деякі запитання перед вибором найкращого пакувального матеріалу саме для конкретного підприємства:
Який товар пакується і які його особливості?
Який тип вантажів пакується?
Це ручне пакування чи машинне та яка каретка використовується?
Яка швидкість обмотування потрібна?
Які виробничі умови та температурний режим?
Відповівши на ці запитання правильно, можна звузити коло пошуку та підібрати стретч-плівку конкретного типу. Тоді у виробництв виникне інше запитання: який бренд пакувального матеріалу та якого дистрибьютора вибрати?
Стретч-плівка європейської якості з гарними показниками еластичності та клейкості забезпечує надійність вантажів, допомагає зекономити на витратах матеріалу та підтримує необхідний рівень продуктивності.
Сучасні надтонкі рішення для вигідного автоматичного пакування палет
Світові технології виготовлення стретч-плівки активно розвиваються. Виробництвам пропонують широкий асортимент якісних надтонких плівок з досить високими показниками еластичності та міцності на розрив для машинного обмотування вантажів на палетопакувальниках. Це вигідний варіант економії та зменшення кількості відходів. При цьому надтонкі матеріали мають необхідну структуру для надійного утримання вантажу на піддоні для його безпечного транспортування.
Манупакеджинг — одна з лідерів у виробництві сучасних та якісних стретч-плівок для ручного та машинного обмотування. Стретч-плівки виготовляються на заводах у Європі та Південній Америці з дотриманням необхідних норм та стандартів. Для кожної галузі можна підібрати оптимальну технологію, яка буде ефективно працювати на вашому підприємстві. Широкий асортимент тонких плівок Power, Super Power та стандартих рішень. Матеріали виготовляються з використанням якісної сировини, доступні варіанти, які придатні для переробки.
Переваги стретч-плівок від Манупакеджинг:
оптимальні варіанти для будь-якого вантажу;
широкий асортимент плівок для машинного та ручного пакування з різними характеристиками;
високі стандарти якості;
відмінна еластичність та фіксація;
висока сила утримання;
100 % придатні для переробки;
можливість економії на витратах.
Манупакеджинг Україна пропонує професійний сервіс тестування та підбору стретч-плівки для виробництва.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.