* Реклама
Взимку особливо хочеться затишку у домі. Сучасні дизайнери пропонують оздоблювати підлогу в коридорі, кухні плиткою. Та погодьтеся, що в прохолодний, морозний період ходити по ній не дуже приємно. Як варіант, варто потурбуватись про опалення підлоги.
Тепла підлога є ефективною системою опалення приміщень. Такий варіант обігріву може використовуватися як основний, резервний або додатковий.
Встановити теплу підлогу можна самостійно або звернувшись до спеціаліста. Одним з найголовніших елементів конструкції є труби для опалення. Потрібно ретельно підійти до питання їхнього вибору. Адже від того, яка буде використовуватись
труба для теплої підлоги, залежить ефективність та довговічність всієї системи. Виріб повинен бути міцним, надійно з'єднуватися в потрібних місцях. Це допомагає уникнути виникнення аварійної ситуації та ремонту, що потребує значних витрат і сил.
Характеристики
Обігрівальний контур, вмонтований в стяжку підлоги, рівномірно розподіляє тепло по всій кімнаті. Перш ніж купити трубу для теплого пола, варто визначитися з деякими її характеристиками й особливостями:
- температурна стійкість до нагрівання мінімум до +90 °С;
- механічна міцність для витримування внутрішнього тиску, ваги бетону стяжки, можливих деформацій, ерозійного впливу гарячої води (мінімум 6 атм);
- хімічна інертність (стійкість до кисневого, електрохімічного корозійного впливу компонентів);
- достатня довжина для укладання окремого контуру.
Якщо довжина контуру складає менше 70 м, рекомендовано використання труб діаметром 16 мм. При довжині від 70 до 90 м оптимальним варіантом стане діаметр 20 мм, а від 90 до 120 м – 25 мм.
Кожен споживач має змогу зробити для себе необхідні висновки та купити якісну систему опалення водяної підлоги для свого дому, дачі.
Рекомендації щодо вибору
В Україні представлений різноманітний асортимент товарів цієї категорії. Якщо вам потрібна труба на теплу підлогу, спробуйте отримати консультацію спеціаліста з монтажу або представника магазину, де ви плануєте здійснити покупку. Крім цього, варто звернути увагу на такі критерії:
- виробник;
- матеріал виготовлення (етилен-октановий сополімер (термопласт), поліпропілен/алюміній, зшитий поліетилен, металополімер, термостійкий поліетилен, поліетилен);
- діаметр (12-25 міліметрів);
- товщина стінки (1,1-2 мм);
- довжина;
- з'єднання (за допомогою фітингів, рідких цвяхів);
- колір;
- вартість.
Ціна виробу вказується за погонний метр, варто це зауважити. Показник залежатиме від технічних характеристик, якості та надійності труби. Зазвичай вартість є вирішальним чинником вибору. Ні в якому разі не рекомендується купувати невідому продукцію, особливо занадто дешеву. Адже строк її експлуатації може бути досить коротким та потребуватиме повної її заміни, а це – значні витрати у майбутньому. Віддавайте перевагу надійним брендам, що надають гарантію на свій товар.
25-10-2024, 13:51
0
1 374