* Реклама
Коли військовослужбовець йде на бойове завдання, він має бути у спеціальному захисному спорядженні, частиною якого є плитоноска. Так називають чохол, у який вставляють бронеплити для захисту спини, боків та грудної клітини від уламків і куль.
Цей елемент військового екіпірування дещо схожий на бронежилет, але має свої відмінності – меншу вагу та більшу мобільність. Один із найкращих та найбільш зручних варіантів такого спорядження —
американська плитоноска, яка відповідає високим стандартам НАТО і має попит у всьому світі.
Тим, хто бажає вибрати та придбати таку захисну амуніцію в Україні, варто зазирнути в каталог інтернет-магазину SPECPROM, де представлено широкий асортимент товарів для військових, зокрема й плитоноски в різних кольорах. Якщо знадобиться консультація чи допомога у виборі, звертайтеся до менеджера онлайн або телефоном.
Особливості американських плитоносок
Для бійців ЗСУ таке спорядження виготовляють в Україні, суворо дотримуючись стандартів. А мають американські плитоноски такі характерні ознаки:
- універсальний розмір — його можна регулювати під індивідуальні параметри тіла, тож користуватись амуніцією може будь-який військовий, незалежно від його комплекції;
- велика кількість кишень та кріплень — боєць може носити з собою додаткове спорядження, зокрема аптечку, гранати, запасні магазини тощо;
- система швидкого скидання — для цього встановлена спеціальна фурнітура, яка дозволяє в разі необхідності за 1 секунду позбавитися плитоноски.
Серед моделей такого захисту є модульні конструкції, які дозволяють бійцям екіпірувати їх відповідно до індивідуальних потреб. Наприклад, змінювати бронеплити, встановлюючи той їх тип, який краще підходить для конкретної ситуації на полі бою та рівня небезпеки, а також додавати захисні модулі для інших зон на тілі (плечової, пахової, шийної тощо).
Основні параметри налаштування спорядження
Коли плитоноску придбано і встановлено в неї бронеплити (для військових вони мають бути не нижче 5 класу захисту), її необхідно налаштувати:
- розподілити вагу пластин рівномірно;
- перевірити, чи пластини стоять рівно всередині кишень;
- за допомогою застібок (бічних та плечових) відрегулювати зручність посадки по фігурі;
- перевірити, чи правильно розміщена задня пластина (вона має закривати життєво важливі органи);
- найважчі предмети із категорії додаткового спорядження розмістити по центру, або вони не заважали під час руху й не перекошували плитоноску на один бік.
Користуватися такою амуніцією можуть не лише військові, а й представники інших професій, зокрема рятувальники та правоохоронці.
Знайомтеся з асортиментом товарів в інтернет-магазині SPECPROM, вибирайте потрібну модель плитоноски та робіть замовлення зручним способом — онлайн, телефоном, або залиште свої контакти на сайті, і менеджер сам з вами зв’яжеться.
23-10-2024, 17:00
0
356