Ніколи не купуйте його: названо найшкідливіший сир

новини / Здоров'я
2 557
0

Відомо, що молочна продукція дуже корисна. На особливу увагу заслуговують сири, вони бувають твердими, м'якими, з цвіллю і без, солоними і пікантними, ароматними і не дуже.

Однак багато людей не знають, який краще сир для здоров'я - видів даної продукції настільки багато, що заплутатися дуже легко.



Експерти healthline розповіли, який сир найкорисніший і дієтичний. Виявилося, серед безлічі видів можна вибрати справжню "вітамінну бомбу".

Який сир найкраще купувати - 7 найкорисніших видів
Моцарелла. Цей вид м'якого білого сиру, насиченого вологою, вважається одним з найкорисніших. Його роблять з коров'ячого молока, найдорожчу моцарелу виробляють з буйволиного молока. У 28 гр. такого сиру ви знайдете 6% денної норми Натрію, 11% добової норми Кальцію, 6 гр. білка і стільки ж жирів, а також 1 гр. вуглевод. Моцарелла містить особливі пробіотики які покращують роботу кишечника, підвищують імунітет, знижують запалення в організмі.

Сир з пліснявою. Смак і аромат даного сиру подобається не всім, проте гурмани його дуже люблять. Даний вид сиру багатий на Кальцій, він дуже корисний для кісток і бореться з ризиками розвитку остеопорозу. У 28 грамах сиру з цвіллю містяться 12% від добової норми Кальцію, 14% денної норми Натрію, 8 гр. жиру, 6 гр. білка і 1 грам вуглеводів.

Фета. Даний вид сиру часто додають в салати. М'яка, солонувата, біла і дуже ніжна - саме така фета. Цей сир корисний для тих, хто хоче схуднути. У ньому міститься особлива кислота, яка відповідає за боротьбу з жиром. 28 грамів фети подарують вам 14% від добової норми Натрію, 11% від денної норми Кальцію, 4 грами білків, 6 гр. - жирів і 1 гр. вуглевод.

Сир. М'який і білосніжний вид сиру, який відомий практично кожній людині. Багато хто не знає, але саме сир багатий білками і натрієм, він допомагає схуднути. Якщо ви ще не зрозуміли, який сир вважається найкориснішим, то відповідь перед вами. 110 гр. сиру містять в собі 15% денної норми натрію, 9% - кальцію. У такій порції міститься 12 грю білків, 5 гр. вуглеводів і 3 грами жирів.

Рікотта. Її ще часто називають "легкої версією" сиру, він багатий амінокислотами, бореться з холестерином і високим тиском. У 124 гр. рікотти містяться 20% добової норми Кальцію, 6% денної норми Натрію, 13 гр. жирів, а також по 9 грамів білка і вуглеводів.

Пармезан. Цей твердий і ароматний сир багатий на поживні речовини, він корисний для кісток і його можуть вживати люди, які погано переносять занадто лактозні продукти. У 28 грамах пармезану містяться 26% добової норми Кальцію, 15% денної норми Натрію, 10гр. білка, а також 7 гр. жирів і 1 гр. вуглеводів.

Чеддер. Цей вид сиру вважається одним з найпопулярніших. Твердий і насичений за смаком чеддер багатий на вітамін K, який дуже корисний для серця. Такий сир допомагає боротися з закупоренностью вен і артерій. У 28 грамах чеддера містяться 15% від добової норми Кальцію, 8% від денної норми Натрію, а також 9 гр. жирів, 7 гр. білків і 1 гр. вуглеводів.

Крім цього, обираючи серед безлічі видів даної молочної продукції, враховуйте, який сир найякісніший. Не менш корисним, але найякіснішим, вважається крем-сир Маскарпоне, а також пармезан і моцарелла.

Які сири найшкідливі
І якщо корисних видів сиру дуже багато, то найшкідливішим є лише один. Експерти не радять часто їсти плавлений сир. Він містить занадто багато речовин, які негативно впливають на роботу серця. Крім цього, в магазинах можна рідко знайти плавлений сир з гарним складом, виробники занадто часто додають в даний продукт багато хімікатів.

Скільки можна їсти сиру без шкоди для здоров'я
Знаючи про те, що сир багатий на вітаміни і Кальцієм, багато хто помилково думає, що його потрібно їсти дуже багато. Однак варто враховувати, чим корисний і шкідливий сир. Вся річ у тому, що надлишок Кальцію або Натрію не приносить користь. А тому в день варто їсти не більше 40-50 грамів будь-якого виду сиру. Винятком є лише домашній білий сир, його можна їсти більше. Добовою нормою сиру експерти називають невелику порцію (приблизно 200-250 грамів).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

11:13
У Чернівцях на перехресті зіткнулися чотири автомобілі
11:05
На Буковині вчергове продають Неполоковецький комбінат хлібопродуктів
10:44
Говорити про вибори зарано, − голова партії влади Олена Шуляк
10:22
Знову підпалюють траву: на Буковині гектарами горять відкриті території
10:15
Читаємо дарк романс*
реклама
10:04
Запропонували захистити свої кошти від шахраїв: чернівчанин втратив майже 30 тисяч гривень
09:42
Весна наближається: в Україні очікується потепління
09:20
Майже пів століття був у журналістиці: помер головний редактор газети «Зоріле Буковіней» Микола Тома
08:59
Росіяни за добу 517 разів били по Запорізькій області
08:45
На фронті - 98 боїв за добу, найбільше росіяни атакують на Покровському напрямку
08:24
На Буковині попрощаються із загиблим Героєм Василем Беслюбняком
08:06
25 лютого 2025 року — яке сьогодні свято та які пам’ятні події сталися цього дня
07:45
Історія жінки, чий чоловік зник безвісти, та розстріл росіянами полонених з Буковинської бригади: головне за минулу добу
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 25 лютого не буде світла
07:15
6 речей, які потрібно прибирати щодня перед сном: в домі буде ідеальна чистота
07:00
Погода на Буковині 25 лютого
02:00
Лікарка назвала популярний серед українців напій, який спричиняє випадіння волосся
01:45
Весняна обрізка дерев: не пропустіть ці дні, аби гілки гнулися від плодів
01:30
Що їсти перед місячними, щоб уникнути перепадів настрою
01:15
Який кетчуп не можна купувати в українських магазинах і чому
01:00
Чи можна постити вагітним, жінкам, які годують грудьми, і дітям
00:45
Названо вітаміни, які треба пити для відновлення здоров’я шкіри після зими
00:30
Як правильно витирати екрани телевізора та монітора, щоб з часом не пошкодувати
00:15
У багатьох вони є! Ось які навушники сильно шкодять слуху
24 лютого, 2025
23:58
Економія чи зайва робота: чи потрібно вимикати бойлер на ніч
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм