Президент Росії Володимир Путін записав чергове звернення. Однак на цьому відео помітні ознаки погіршення здоров'я очільника Кремля, які відзначили медики.
Про це в ефірі 24 каналу повідомили ведучі Катерина Соляр та Артем Овдієнко. За словами Соляр, вони звернулись до медиків, аби ті пояснили поведінку Путіна на відео.
Ведуча зауважила, що зазвичай Путін дуже сильно жестикулює. Втім цього разу руки в нього лежали абсолютно нерухомо.
За висновками медиків, у "бункерного" діда дуже велика проблема із виведенням води з організму. Найімовірніше перед ефіром йому вводили якісь діуретики, зазначила Соляр.
Вона додала, що за словами фахівців медичної сфери, вірогідно Путін зараз на гормональній терапії. На це вказують суттєві проблеми зі здоров'ям різного походження. Зокрема видають його стан і опухлі руки.
"Кажуть, що він все більше стає схожим на "трупа, який говорить", – підкреслила Соляр.
Ознаки серйозних хвороб Овдієнко теж відзначив, що він уже зовсім не жестикулює, а міцно зчепив руки. Ба більше, просто тримає одну руку іншою.
Коли деменція або хвороба Альцгеймера – людина не може контролювати тремтіння рук. Саме тому він ймовірно й зчепив ті руки, поклавши на стіл, припустив ведучий.
Він також відзначив, що впадають в око опухлі руки Путіна. За його словами, дивно, що президента Росії знімали в такому невигідному для нього ракурсі.
Що буде, коли помре Путін
Водночас Овдієнко зазначив, що смерть Путіна може зупинити війну Росії проти України. Оскільки тоді в державі-агресорці почнуть ділити владу, а російська армія залишиться без керування та стане розгубленою.
"Тоді ЗСУ буде ще легше її знищувати, вона (російська армія - авт.) почне тікати. Ось так відбувалося б, якби Путін здох", – підсумував Овдієнко.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.