Усі ми неодноразово чули про те, наскільки важливо отримувати 7-8 годин сну щоночі. Ось що відбувається з тими, хто цим правилом нехтує, інформує
Ukr.Media.
ІнфарктДослідження показали, що нестача сну може негативно позначитися на здоров'ї серця. Це піддає нас більш високому ризику розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт та інсульт. Занадто тривалий сон теж може завдати шкоди. Тому орієнтуємося на 7-8 годин.
Проблеми з гормонами
Гормональний дисбаланс також пов'язаний з порушенням режиму сну. У British Journal Of Nutrition опублікували дослідження, яке показало, що недосипання може призвести до метаболічних і ендокринних змін. Воно також знижує непереносимість глюкози і чутливість до інсуліну, підвищує рівень кортизолу, греліну і лептину. Для балансу гормонів важливо добре спати.
Втома і розбитість
Коли ми не висипаємося, то відчуваємо розбитість і млявість. А через це весь час відчуваємо втому, що порушує нормальне функціонування організму. Коли ми спимо нормально, то наступного ранку прокидаємося бадьорими.
Зайва вага
Якщо ви не спите 8 годин, то у своєму прагненні до схуднення навіть за дотримання найбільш правильної дієти не досягнете результатів. Недолік сну може змусити споживати більше калорій, ніж зазвичай, що сприяє збільшенню ваги.
Менше сексу
Порушення режиму сну може знизити сексуальний потяг. І призвести до падіння рівня енергії, розвитку сонливості і втоми, що може вплинути на лібідо.
Прискорене старішання
Якщо ви вважаєте, що недосипання не впливає на шкіру, то сильно помиляєтеся. Виявляється, що недолік сну шкідливий і для неї. Хочете старішати повільно — спіть вдосталь.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber
7-01-2021, 01:50
0
1 798