Що треба знати при переказі за реквізитами*

новини
3 162
0
* На правах реклами

У ситуації, коли на сайті немає потрібної компанії або послуги, можна перерахувати кошти за реквізитами. Розбираємося, що таке розрахунковий рахунок, ЄДРПОУ, IBAN і що ще треба вказувати при здійсненні платежу за реквізитами компанії.

Що треба знати при переказі за реквізитами*


Які дані треба для того, щоб зробити переказ?


Уявімо, ви оплачуєте рахунок онлайн на сторінці https://www.ipay.ua/ru/p2r. Для того, аби платіж виявився успішним, вам знадобиться банківська картка Visa, Mastercard або ПРОСТІР. Перевірте термін її дії та розмір ліміту для здійснення фінансових операцій в інтернеті. За вашим запитом банк, що випустив картку, може збільшити суму для онлайн-оплат на одну добу або більше. Також у вас є можливість самостійно встановлювати інтернет-ліміти за карткою, користуючись онлайн-банкінгом.

Окрім картки, потрібні реквізити компанії, на рахунок якої ви плануєте переказати кошти: назва підприємства або ПІБ, ЄДРПОУ або ІПН, розрахунковий рахунок (IBAN), призначення платежу.

Що таке ЄДРПОУ


Якщо отримувач коштів — юридична особа, при переказі вкажіть код ЄДРПОУ. Це ідентифікаційний номер, який допомагає визначити компанію серед багатьох інших, вказаних в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України.

Код ЄДРПОУ складається з 8 цифр.

Що таке ІПН


Абревіатура розшифровується як “індивідуальний податковий номер” і складається з 10 цифр. Присвоюється ФОП — фізичним особам-підприємцям. ІПН — аналог коду ЄДРПОУ, але для фізичних, а не юридичних осіб.

Що таке розрахунковий рахунок


Розрахунковий рахунок — це спеціальний запис для обліку грошей компанії, який використовує фінансова установа (банк). Тобто, якщо ви бачите поле “Розрахунковий рахунок” або “р/р”, треба вказати номер розрахункового рахунку отримувача платежу.

Розрахунковий рахунок не вказується, якщо отримувачем є банк.

Що таке IBAN


Зверніть увагу, що з 2019 року розрахунковий рахунок відкривається згідно з міжнародними стандартами IBAN (International Bank Account Number). На відміну від стандартного р/р він складається не з 20, а з 29 буквено-цифрових символів, де букви — це код України (UA), далі — контрольний розряд (дві цифри), код банку з 6 цифр і сам рахунок (до 19 символів).

Що таке призначення платежу


За будь-якої оплати зазвичай запитують призначення платежу. Така інформація допомагає отримувачу ідентифікувати платіж, зрозуміти не тільки від кого він, а й для чого. Інформація подається у відповідному блоці в довільній формі.

Наприклад, при оплаті за реквізитами на сайті iPay.ua відправнику надаються підказки — варіанти відповідей: “оплата за товар”, “погашення кредиту за договором №”, оплата згідно з рахунком” тощо.

Яку комісію беруть сервіси?


Комісія 2% + 4 грн є стандартною для багатьох сервісів онлайн-платежів і переказів. У цю вартість входить комісія банку-еквайру, платіжній системі Visa, Mastercard або ПРОСТІР і платіжному сервісу, на якому здійснюється оплата.

За який час кошти будуть на рахунку?


За банківськими стандартами зарахування грошей відбувається протягом трьох робочих днів. Але найчастіше кошти надходять отримувачу протягом однієї доби.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують