* На правах реклами
Більшість жінок скептично ставляться до відвідування тренажерного залу, вважаючи, що тренажери і силові навантаження підходять тільки чоловікам, тому займаються лише кардіовправами. Однак заняття в залі на різних тренажерах вкрай корисні для жіночого організму.
Де і як тренуватися з користю для здоров’я?Щоб отримати максимум користі від занять, потрібно правильно вибирати комплекс. Це повинен бути великий, добре провітрюваний зал, оснащений сучасними тренажерами (кардіо-, силовими) та розділений на функціональні зони, наприклад, як
Олімпікстайл. Крім того, жінкам-новачкам краще на початках скористатися послугами персонального тренера.
Професійний фахівець ознайомить з видами тренажерів, покаже, як правильно на них займатися, розпише програму тренувань залежно від того, яка мета занять і який результат хочеться отримати. Щоб тренування дали хороший та швидкий результат, займатися потрібно не лише регулярно. Велике значення має й техніка виконання вправ.
Фізична силаЖінки, які займаються в спортзалі, фізично більш розвинені й витривалі. Вони відчувають себе впевненими та незалежними. Їм легше справлятися з домашніми та іншими справами.
Гарна фігураДостатньо займатися 2-3 рази на тиждень, щоб за 30 днів втратити до 1,5 кг жиру, який заміщається 1 кг м’язової маси. Завдяки тренуванням прискорюється метаболізм, у результаті за день організм витрачає більше калорій.
Внутрішня сила при зовнішній тендітностіБагато жінок бояться ходити в тренажерний зал, оскільки не хочуть перекачатися та виглядати як культуристи. Це невиправданий страх, тому що жіночий організм відрізняється від чоловічого низьким вмістом тестостерону. Навіть при щоденних заняттях атлета з тендітної жінки не вийде. А підсумком регулярних тренувань стане красива, струнка фігура з натренованими м’язами.
Розвиток м’язової масиЗаняття в залі, на відміну від кардіонавантажень, сприяють розвитку м’язової маси. Вправи на тренажерах позитивно впливають на суглоби та хрящі, зміцнюють сполучну тканину. Якщо жінка відчуває часті болі в спині, регулярні вправи, у яких задіяні м’язи попереку, допомагають усунути неприємний симптом.
Міцне здоров’яРегулярні тренування слугують профілактикою остеопорозу. Через 6 місяців з початку занять, за умови відвідування залу не рідше 3 разів на тиждень, у кістковій тканині хребетного стовпа на 13% збільшується кількість мінеральних речовин. Якщо поєднувати тренування з дієтою, збагаченою кальцієм, організм вдасться захистити від розвитку такого захворювання, як остеопороз.
Силові вправи позитивно впливають на стан і функціонування серцевого м’яза та судинну систему. Знижується рівень поганого холестерину, розсмоктуються бляшки, попереджається їх повторне формування. Силові тренування покращують обмін цукру, завдяки чому знижується ймовірність розвитку діабетичної патології.
Заняття в тренажерному залі дуже корисні для жінок. Вони формують красиве тіло, зміцнюють організм, надають впевненості в собі. Головне – займатися регулярно і не забувати технічно правильно виконувати вправи на тренажерах.
25-02-2020, 15:00
0
4 274