Чи товстішаємо ми при недосипанні

новини
911
0
Чи товстішаємо ми при недосипанні

Спати або переїдати? Кожній з нас, щоб вести здоровий спосіб життя, потрібен повноцінний сон. Адже тільки години і хвилини сну дають необхідний відпочинок організму.
Сьогодні багато хто не може дозволити собі нормально виспатися. Практично цілодобово телефонують телефони, телебачення пропонує нічні сеанси захоплюючих фільмів, а від комп'ютера взагалі неможливо відірватися.
І ось наслідок - хронічне недосипання. Давайте знайдемо взаємозв'язок між ним та процесом збільшення ваги людини.

Але ж найлегше припустити, що чим більше спиш, тим легше накопичувати зайві кілограми. Американці вирішили довести зворотне, і їм це вдалося. 70 тисяч жінок протягом 16 років брали участь в експерименті.
Одна половина з них спала по 5 годин, інша - по 7 годин на добу. Статистика підрахувала, що на 32% менше важать ті, хто спали довше.
Хочете бути стрункими? Слідкуйте за своїм здоров'ям і залишайте достатньо часу для сну. Любіть своє тіло і давайте йому відпочинок.
Вчені, що представляють Американський Національний Фонд з проблем сну, вказують на прямий зв'язок між недосипанням і порушенням обміну речовин. Збій в процесі метаболізму призводить до спалювання меншої кількості калорій.



Організм вимагає сну і починає виробляти гормон стресу - кортизон, який, моментально виробляє відчуття голоду. Коло замкнулося. Вага набирається і далі.
Причому, частіше представниць слабкої статі, адже вони легше піддаються психологічним стресам. Жінка після безсонної ночі не може продуктивно працювати, вона дратівлива, легко впадає в депресію і не захищена від ожиріння.

Перелічимо основні ознаки негативного впливу безсоння:
- слабшає функція людського організму розщеплювати вуглеводи. Наслідки цього - підвищення кількості цукру в крові і збільшення зайвих кілограмів;
- знижується рівень гормону росту протеїну, що негайно супроводжує порушення співвідношення пропорцій жиру і м'язової маси;
- підвищується кров'яний тиск.

Жінка, яка страждає безсонням, частіше схильна до хвороб серцево-судинної системи.
Сьогодні медицина в змозі допомогти людині, яка страждає від безсоння. При виборі медичних препаратів потрібно обговорення з лікуючим лікарем питання їх індивідуальної непереносимості

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.