У липні 2023 року чернівчанин на псевдо Стетхем у складі Об’єднаної штурмової бригади НПУ "Лють" успішно виконував бойові завдання. Під час зміни позиції воїн отримав мінно-вибухове поранення. Після тривалої реабілітації приєднався до команди поліцейських Чернівецької області та наразі працює оператором спецлінії.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
"Я завжди мріяв працювати в поліції та бути корисним громадянам. Якось мені зателефонував знайомий правоохоронець, який розповів про можливість служби у воєнізованому підрозділі Нацполіції "Лють". На той час я мав бездоганну фізичну підготовку та велике бажання захищати свою Батьківщину від ворога. Тому без вагань приєднався до одного з найкращих формувань Нацполіції, штурмовики якого виконують надважливі завдання щодо відсічі збройної агресії рф", - розповідає Михайло.
Після того, як чоловік став "лютівцем", то дружина дуже переживала за нього, а син весь час закликав не здаватися. Вірив, що тато обов’язково повернеться додому.
Бойові побратими побачили великі прагнення бійця підтримувати фізичну форму та запропонували йому позивний Стетхем/
"До війни я активно займався спортом. Вже на службі під час навчальних тренувань за відсутності повноцінного спортивного залу в польових умовах я вирішив зробити саморобний турнік, штангу та гантелі. Ось так мене знайшов мій позивний Стетхем", - розповідає воїн.
Після штурму позицій ворога на Донецькому напрямку Михайло отримав мінно-вибухове поранення ніг.
"Побратими почули мої крики, одразу ж підбігли до мене та почали надавати домедичну допомогу. Вони весь час підтримували мене, переконували, що я повинен жити. Хоч це був нестерпний біль, нині я їм щиро вдячний за моє врятоване життя".
Під час лікування у "лютівця" з’явилась нагода полетіти на безкоштовне протезування та реабілітацію в США і він нею скористався.
"В Америці нас дуже гарно зустріли, як справжніх Героїв, це було надзвичайно приємно. Після вдалого протезування я повернувся на Закарпаття, де ще місяць тривала моя реабілітація. Також лікувався на Хмельниччині, після чого повернувся до рідних Чернівців", - пригадує Михайло.
Вдома батька чекав 15-річний син Юрій. Він дуже засмутився через батькову травму, жалів тата, однак боєць гідно тримався й не давав падати духом своїм близьким.
Пропозицію працювати оператором спецлінії 102 Михайло отримав навесні минулого року від начальника ГУНП в Чернівецькій області.
"Під час реабілітації у відомчому медичному закладі МВС у Чернівцях, до мене завітав начальник поліції Чернівецької області Віктор Нечитайло. Я сказав, що хочу повернутись у стрій, працювати на благо громадян. І він одразу запросив мене на посаду оператора. Я з радістю погодився".
Понад три місяці чоловік працює в поліції та намагається всіляко підтримувати громадян, аби вони довіряли правоохоронцям та почували себе захищеними. Не падати духом бійцю вдається завдяки глибокій вірі, підтримці родини та бойових побратимів.
"Я не вважаю себе неповноцінною людиною. Якось в автобусі один з пасажирів попросив, щоб мені, як інваліду, поступились місцем. А я відповів, що не інвалід. Я такий, як усі - маю роботу, хобі, воджу автомобіль та намагаюсь жити далі", - наголосив Михайло.
Стетхем хоче повернутись у спорт, бігати, як і раніше. Проте поки займається відтисканням та підтягуванням, намагаючись таким чином підтримувати свою фізичну форму.
"Я вірю, що в Україні настане довгоочікуваний мир, і невдовзі всі побратими, які наразі перебувають у гарячих точках, зможуть разом відсвяткувати нашу Перемогу. Хочу, аби всі жили під мирним небом на незламній українській землі", - поділився своїми мріями Герой.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram