Weather

На Буковині підприємці сплатили за землю майже 20 мільйонів гривень

Новини Чернівців
1 363
0
На Буковині підприємці сплатили за землю майже 20 мільйонів гривень

Бюджети місцевих громад Буковини отримали 77,4 млн. грн. плати за землю, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області інформують, власники та орендарі земельних ділянок Чернівецької області у першому півріччі 2015 року поповнили місцеві бюджети на 16,8 млн. грн. більше ніж торік. Загалом, їх внесок розподіляється наступним чином: підприємства області сплатили 57,7 млн. грн., а приватні підприємці та громадяни - 19,7 млн. грн.

Відповідно до норм Податкового кодексу України платниками плати за землю є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктом оподаткування, відповідно, земельні ділянки та земельні частки, які перебувають у власності або у користуванні.

У разі припинення права власності на земельну ділянку сплата податку здійснюється за фактичний період пребування землі у власності або користуванні у поточному році.

Якщо права власності на земельну ділянку переходять від одного власника до іншого протягом календарного року, то податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

За поточний рік земельний податок буковинці мають сплатити не пізніше 28 серпня 2015 року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують