
24 липня внаслідок ДТП загинув народний депутат від партії "Голос", громадський діяч, співзасновник мистецького об'єднання "Дзиґа", "Львівської газети" та Львівської бізнес-школи УКУ Ярослав Рущишин. Чернівчани висловили співчуття з приводу загибелі нардепа.
Про це пише molbuk.ua
На звістку про загибель Ярослава Рущишина відреагував відомий чернівецький підприємець та ресторатор Роман Дрінь:
"Загинув Великий Ярослав Рущишин... Карпати здригнулись...
Славку, як Ти так?
Ми ж бачились з Тобою за добу до трагедії...", — написав він.
Також Роман Дрінь опублікував фотографії з Ярославом Рущишиним.


Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк на своїй фейсбук-сторінці також висловив співчуття та написав, що ще вчора Ярослав Рущишин перебував з робочим візитом на Буковині.
"Ще вчора він перебував з робочим візитом на Буковині. Разом з ним, іншими народними депутатами й буковинськими підприємцями та експертами обговорювали економічний розвиток нашої держави, Чернівецької області, реформу лісозаготівельної та деревообробної галузі.
А вночі він трагічно загинув внаслідок ДТП.
Ярославе Івановичу, дякую Вам за чудові розмови, високий професіоналізм, щирий патріотизм і невтомну працю заради України", - написав Руслан Запаранюк.
Депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук також висловив співчуття на своїй фейсбук-сторінці:
"Братчику.... Як так?!", - написав він.

За даними "Гал-інфо", ДТП сталася 24 липня о 21:45 на автодорозі поблизу села Бабухів Івано-Франківської області. Ярослав Рущишин був за кермом мотоцикла Harley-Davidson, однак не впорався з керуванням і зіткнувся з трактором. Він помер під час госпіталізації.
Ярослав Рущишин був відомим підприємцем і громадським діячем. Ще студентом він створив та очолив Студентське братство Львівського торговельно-економічного інституту, організовував проукраїнські страйки, демонстрації. Був одним з організаторів Революції на граніті та студентського голодування на площі Жовтневої революції (нині майдан Незалежності) в 1990 році.
У 2003 році разом із другом зі Студентського братства Маркіяном Іващишиним ініціював створення "Львівської газети".
Брав участь у Помаранчевій революції, після якої став членом партії "Наша Україна" і був обраний депутатом Львівської обласної ради. Став співзасновником комітету підприємців Львівщини, очолював його у 2006–2007 та 2009–2011 роках.
Разом із колегами й однодумцями заснував Унівську групу, яка розробила громадську стратегію розвитку Львова, яка згодом стала основою стратегії міста 2025. Учасник візійної групи Львова, співтворець стратегії "Креативного міста". Засновник "Бієнале довіри".
Брав участь у Революції гідності. Спільно з комітетом підприємців Львівщини організував і підтримував один із координаційних центрів революції у Львові, де збирали кошти, відправляли амуніцію на Майдан, забезпечували харчами, теплими речами тощо.
У липні 2019 року був обраний нардепом по мажоритарному округу у Львові, фракція "Голос". До 2021 року очолював Львівську обласну організацію партії "Голос".
Був співзасновником і членом дорадчої ради Бізнес-школи УКУ, підтримував стипендіями талановитих студентів із малозабезпечених сімей.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram