Калинівському ринку зараз потрібно змінюватися, адаптуватися до нинішніх ринкових умов, щоб втриматися на ринку, щоб вижити. Так вважає голова правління Центру захисту приватних підприємців Ігор Кухарчук.
Він прокоментував кореспонденту molbuk.ua нинішню ситуацію на ринку
– Калинівський ринок свою функцію, як торгове місце, виконав. Він дав можливість людям заробити, створити робочі місця, підприємці придбали житло, автомобілі, годували і утримували сім’ї. Та, на жаль, більшість підприємців лише використали Калинку і не думали про її майбутнє, - каже експерт.
Зараз відкриваються великі торгові центри. Люди купують дедалі більше через Інтернет, у місті можна знайти краще і дешевше, ніж на Калинці. Зараз потрібно змінюватися, адаптуватися до нинішніх ринкових умов, щоб втриматися на ринку, щоб вижити. А Калинка залишилася такою ж як і багато років тому: тут високі ціни, "нудний" асортимент, продавці не дуже ввічливо ставляться до споживача, немає комфорту – на Калинку стало не вигідно їхати за товаром.
Сьогодні споживач шукає різноманітний асортимент, гнучких цін, систему справжніх знижок, шукає комфортного вибору товару. Цього немає на Калинці, тому там ситуація погіршується і далі буде погіршуватися.
Підприємці у роздрібній торгівлі будуть вимушені розпродати товар, змінити напрям діяльності або закритися. Калинка приречена на вимирання у такому вигляді, як вона є сьогодні. Підприємці, які мають запасну "подушку" чи альтернативний бізнес, зможуть втриматися. Та якщо вони працюватимуть і далі за старою звичкою: швидко продати, обважити і "впарити", щоб заробити, у них майбутнього не буде. Бізнес – це мистецтво, потрібно рахувати, оцінювати, ризикувати, одночасно бути і фінансистом, і психологом. Сьогодні той хто думає, швидко реагує на зміни і сам змінюється, той має шанс втриматися.
Гадаю, з часом Калинка може трансформуватися у гуртово-торгівельну базу.
Нагадаємо, підприємці Калинівського ринку
вимагають у керівництва зробити неділю офіційним вихідним.
27-06-2015, 15:37
0
4 037