Буковинські волонтери скаржаться: потреба в продуктах для переселенців росте з кожним днем.
Про це повідомляється в сюжеті каналу ТВА.
- Ми приїхали з Донецька, приїхали ми сюди не так давно - тиждень тому. У зв'язку з нестабільною ситуацією в регіоні, ми тут і змушені просити про допомогу, - сестри-донеччанки Наталя та Ольга втекли з дому з двома дітьми, рятуючись від обстрілів. Але на мирній землі їм довелось чи не важче, ніж удома. Сестри вже не вперше приходять за продуктовими пакетами у волонтерський штаб. Там допомогти хочуть, але не мають змоги. Не вистачає буквально всього.
- Це дуже велика проблема. Чесно. Тому що людей багато. Їсти... Ми реально не маємо їм що видати. Потрібні крупи, картопля, морква, закрутки, - все потрібно, - наголосила Олена Орелецька, волонтер.
Волонтери розповідають, здебільшого чернівчани допомагають продуктами армії, а переселенцям приносять взуття та одяг. Часто - не дуже якісні. Підкреслюють, щоб такого не повторювалось, треба поставити себе на місце людини, яка втратила все.
- Якби ви втратили будинок, речі, засоби особистої гігієни, продукти. Якби ви могли взяти з собою тільки ту кількість грошей, яка є у вас вдома, паспорти і виїхати у тому, в чому ви вдягнені, - зазначила Олена Орелецька, волонтер.
Зараз на Буковині майже дві тисячі переселенців. Допомоги потребують усі. Наталя та Ольга кажуть, найбільша потреба саме в їжі. І це при тому, що харчується родина скромно.
- Каші. Каші, овочі. Жодних ковбас, жодних особливих делікатесів у нас немає. Кашки, овочі, супчик. Дуже "макаронна" родина, - розповіла Наталя, переселенка.
Крупи, олія, овочі та консервація. Все це можна принести до штабу "Волонтерського руху Буковини", що знаходиться у 109-му кабінеті міськради. Волонтери закликають буковинців не бути байдужими, аби ті, хто втекли від війни, не голодували на мирній землі.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.