Роботи школярів на обласних олімпіадах пломбуватимуть

Новини Чернівців
1 274
0
Роботи школярів на обласних олімпіадах пломбуватимуть

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відбуватиметься з 20 по 31 січня. Про це повідомили на сайті департаменту освіти Чернівецької ОДА.

Роботи учасників олімпіад пломбуватимуть та будуть зберігати після кожного проведеного туру.

Олімпіади проведуть із таких базових дисциплін: української мова і література, румунської мова та література (румунська та світова), математика, фізика, географія, історія, хімія, біологія (8-11 класи); іноземні мови (англійська, французька та німецька), інформатика (9-11 класи); екологія, астрономія (10-11 класи).

Місцями проведення олімпіад визначено п’ять навчальних закладів, які знаходяться в Чернівцях. Зокрема, це вище професійне училище радіоелектроніки, професійний ліцей сфери послуг, вище професійне училище №3, професійно-технічне училище №8, комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують