На Маланці у Вашківцях публічно "стратять" Путіна

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 295
0
На Маланці у Вашківцях публічно "стратять" Путіна

На святі Маланки у Вашківцях з’явилися персонажі українських та закордонних політиків. Так, у імпровізованому павільйоні "М’яний Рошен" центральною вулицею містечка їздять персонажі Юлії Тимошенко та Володимира Путіна.

Про це з Вашківців передає кореспондент molbuk.ua

Переодягнений "Путін" з табличкою "Я - х*йло" спустився з автомобіля і в супроводі "військових" ходить площею. Персонажі військових його змушують падати навколішки перед людьми і вигукувати напис з таблички. Гості свята масово фотографуються з "російським президентом". Хтось з відвідувачів переберії почепив на нього значок "Я хочу в Європу".

Міський голова Вашківців Микола Перч повідомив, що приблизно о 13.30 на перехресті неподалік хлібзаводу відбудеться "публічна страта імператора Росії".

За повідомленням кореспондента, паралельно на переберії волонтери збирають кошти та продукти для бійців у зону АТО.

Нагадаємо, корабель "Кримнаш" їздить на Маланці у Вашківцях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.