Аби не травмуватись на ожеледиці, потрібно прикріпити на підошву шматок поролону чи лейкоплатиру або ізоляційну стрічку.
Такі поради рекомендує прес-служба УДСНС в Чернівецькій області.
Вагітним жінкам без супроводу ходити по ожеледиці не рекомендується. Людям похилого віку в такі дні краще взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, необхідно взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом. Якщо у вас з собою сумка, то вона повинна бути тільки такою, що можна носити через плече. Пам'ятайте, що дві третини від загальної кількості травм, люди, старші 60 років, одержують при падінні.
Для того, щоб зменшити ризик падіння, ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, а ступайте на всю підошву. Руки повинні бути вільними. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку, тому виходьте із будинку не поспішаючи. Небезпечні прогулянки в ожеледицю в нетверезому стані. Не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і більш важких травм, особливо переломів.
Якщо ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль в суглобах – терміново зверніться до лікаря в травмпункт. Пам’ятайте, що дотримання правил безпеки допоможе зберегти ваше здоров’я!
Нагадаємо, за один день ожеледиці 39 чернівчан
потрапили до травмпункту з переломами.
8-12-2014, 16:58
0
2 211