Прокуратура знайшла порушення на виділення понад 50 гектарів земля

Новини Чернівців / кримінал
1 646
0
Прокуратура знайшла порушення на виділення понад 50 гектарів земля

Прокуратура Сторожинецького району під час перевірки, проведеної в Зруб-Комарівській сільській раді, виявила 86 угод про право тимчасового користування землею, укладення яких не передбачено жодним нормативно-правовим актом чинного законодавства. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Окрім того, перевіркою виявлено 11 договорів оренди землі, укладених сільрадою та приватними підприємцями без виготовлення землевпорядної документації та реєстрації зазначених договорів в порядку, визначеному законом.

На підставі вказаних угод сільською радою незаконно передано у користування 51, 8 га земель вартістю 414 тис. грн.
За наслідками розгляду подання прокуратури району ці землі повернуто до комунальної власності.  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.