На Буковині мають посадити майже 2 тис.га лісу

Новини Чернівців
1 363
0
На Буковині мають посадити майже 2 тис.га лісу

У 2014 році шість державних лісогосподарських підприємств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства планують здійснити заходи з лісовідновлення на площі 1760 га. Шляхом збереження та сприяння природному поновленню  буде відновлено 1170 га державного лісового фонду.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

З метою збільшення лісистості території Буковини та на виконання загальнодержавної Програми "Ліси України" і Програми розвитку лісового господарства Чернівецької області на 2007-2015 роки на нелісових земель держлісфонду лісгоспи створять 10 га нових лісів.

Плантації новорічних ялинок буде закладено на площі 0,6 га.

Для проведення лісокультурної кампанії у 2014 році планують використати майже 4,5 мільйона стандартних сіянців. Для забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі на базі лісогосподарських підприємств функціонує 56 лісових розсадників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують