Weather

Буковинці мітингували під колонією, де сидить Тимошенко

Новини Чернівців
1 861
0
Буковинці мітингували під колонією, де сидить Тимошенко

Делегація від буковинської "Батьківщини"провела мітинг під стінами Качанівської колонії у Харківській області, де відбуває покарання лідер партії Юлія Тимошенко.

Буковинці стали й свідками неприємного інциденту: вперше за весь час перебування Юлії Тимошенко в Качанівській колонії, до неї не пустили адвоката Сергія Власенка. Він вирушив до Харківської прокуратури з вимогою скасувати штучні обмеження тюремників на спілкування Юлії Тимошенко.

Поки буковинці проводили мітинг біля Качанівської колонії, у якому взяли участь понад 120 осіб, їхні харківські колеги пікетували обласну та міську прокуратури. Пізніше делегація від Чернівецької області відвідала офіс місцевої "Батьківщини". Харків’яни зазначили, що спостерігають за подіями на Буковині, підтримують своїх однопартійців і вболівають за боротьбу опозиції з режимом в нашому краї.

Прес-служба обласної організації партії ВО "Батьківщина"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують