На Буковині почали капітально ремонтувати дамбу на річці Черемош

Новини Чернівців
1 157
0
На Буковині почали капітально ремонтувати дамбу на річці Черемош


У Чернівецькій області розпочато капітальний ремонт дамби на річці Черемош у селі Банилів.

Про це повідомляє басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.



Відновлювальні роботи проводяться з метою ліквідації наслідків червневого паводку 2020 року та спрямовані на підвищення рівня протипаводкового захисту регіону.







Це дозволить забезпечити захист від підтоплення двох населених пунктів — Банилів та Слобода-Банилів, понад 170 приватних садиб, більш як 300 гектарів сільськогосподарських угідь, а також важливих об’єктів інфраструктури, зокрема надводного газопроводу Джурів–Банилів.

Загальна довжина ділянки, що підлягає капітальному ремонту, становить 301 метр.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.