
Фото ілюстративне
У Чернівцях судитимуть 24-річного чоловіка, який незаконно придбав та зберігав при собі особливо небезпечні наркотики, без мети збуту та у великих розмірах.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.
Наприкінці травня поліцейські зупинили підозрілого чоловіка на одній із вулиць Чернівців. У 24-річного чернівчанина виявили пакунок з кристалоподібною речовиною.
Поліцейські з’ясували, що чоловік незаконно придбав через мережу Інтернет, а надалі зберігав наркотики без мети збуту.
Правоохоронці вилучили зіп-пакет з речовиною та відправили на проведення необхідної експертизи. За результатами дослідження вилучена речовина містить у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено в Україні – PVP, вагою, яка відповідно до таблиці належить до великих розмірів.
Зловмиснику загрожує до трьох років в'язниці.
"Фігуранту приписують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram