
У Чернівцях судитимуть місцевого жителя, який вкрав з магазину парфуми на майже чотири тисячі гривень.
Про це повідомляє головне управління Національної поліції у Чернівецькій області.
Як йдеться у повідомленні, на початку квітня до поліції звернувся 57-річний підприємець та повідомив про крадіжку товару з магазину у Чернівцях.
Поліцейські встановили, що до викрадення чужого майна причетний 22-річний містянин. Чоловік, перебуваючи у приміщенні місцевої крамниці, з вітрини взяв декілька парфумів, однак на касі за них не розрахувався.
Сума збитків завдана підприємцю становить майже 4000 гривень.
Наразі слідчі поліції зібрали докази причетності фігуранта до вчинення злочину та скерували матеріали провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram