На Буковині горіло два житлові будинки

Новини Чернівців
1 955
0
На Буковині горіло два житлові будинки


У Чернівецькій області вогнеборці ліквідували 2 пожежі у житловому секторі.

Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.



6 квітня в селі Багна Вижницької територіальної громади Вижницького району виникла пожежа в житловому будинку. До Служби порятунку повідомили власники.





Надзвичайники ліквідували пожежу на площі 200 кв.м, тим самим врятувавши перший поверх будинку.

Іще одна пожежа виникла вночі 7 квітня в селі Спаська Кам'янської територіальної громади Чернівецького району, де виникло загорання в житловому будинку.

Вогнеборці 15-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Кам'яна, котрі прибули на місце події, ліквідували пожежу на площі 70 кв.м, тим самим врятували житловий будинок від знищення вогнем.

Вогонь знищив речі домашнього вжитку та меблі.

Загиблих та травмованих на пожежах немає.

Причини та збитки встановлюють фахівці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.