* Реклама
18 років тому у Чернівцях була заснована
компанія Aleanda. У 2006 році компанія починала свою діяльність з того, що завозили в Україну вживану будівельну техніку, обслуговували її та продавала. Зараз Aleanda є ексклюзивним дилером відомих брендів будівельної техніки.
Як розвивалася фірма і як вдається працювати, рости у нинішніх складних умовах, розповів власник та директор компанії Aleanda Роман Просяной.
"Увесь наш бізнес побудований на відносинах" Компанія Aleanda у 2019 році стала дилером з продажу нової будівельної техніки. Наразі Aleanda є єдиним офіційними дилером в Україні будівельної техніки фірми CASE Construction. Це потужна корпорація, яка має 190-річну історію роботи на ринку і є відомою на весь світ. Але не лише це є особливістю компанії, тут дбають і про клієнтів, і про працівників.
Aleanda - це сімейна компанія, абревіатура назви – це імена моїх синів. Увесь наш бізнес побудований на відносинах. Робота у нашому колективі – це насамперед відносини всередині. Наш колектив збільшується і це дуже важливо. Також намагаємося налагодити тривалу співпрацю з клієнтами. З деякими клієнтами працюємо понад 10 років і вони придбали у нас багато техніки, - каже пан Роман. - Наразі компанія Aleanda має для продажу великий перелік будівельної техніки. На усю нову техніку, яку ми продаємо, даємо гарантію та обслуговуємо її по всій Україні.
Чимало техніки продаємо через майданчик на Prozzoro. Співпрацюємо з різними містами, громадами України. Продаємо техніку міністерству оборони України.
Першими у Чернівецькій області відкрила митний склад
Компанія Aleanda найбільше техніки продає в Україні – приблизно 70%. Але відправляють товар у різні європейські країни, Аргентину, Канаду, Туреччину, Африку. Щоб полегшити роботу зі спецтехнікою, яку завозять з-за кордону, компанія Aleanda першою у Чернівецькій області відкрила митний склад.
"Ми розвиваємося як торгова компанія в Україні та Європі. Митний склад дає можливість займатися реекспортом та експортом, бо можемо завозити іноземну техніку без оподаткування, доки товар не проданий. Таким чином можемо продавати техніку в інші країни, не розмитнюючи її в Україні, - пояснює директор. - Якщо ж цю техніку купують в Україні, допомагаємо її розмитнювати і сплачуємо усі необхідні податки. Якщо техніку продаємо в інші держави, її одразу переправляємо покупцеві без затримки. Це економить і час, і кошти, а ще дає можливість розвиватися. Митний склад такого типу - це сервіс від держави і ми вдячні Чернівецькій митниці, яка надає нам у цій справі методичну допомогу".
"Це будуть і нові робочі місця, і розвиток для міста"
Окрім продажів, у компанії Aleanda хочуть розвивати виробництво у Чернівцях.
Тут вже впродовж восьми років виготовляють навісне обладнання на ковші для різних видів будівельної техніки, але планують розширювати свою діяльність.
"Хочемо вийти на те, щоб збирати повністю будівельну техніку у Чернівцях, - каже Роман, – Також ми є офіційними представниками по всьому світу палебійних установок TURCHI. Вони зараз дуже затребувані. Ведемо перемовини, щоб відкрити їх виробництво у Чернівцях. Держава заохочує до того, щоб було українське виробництво, компенсовуючи певний відсоток витрат, тому ми у цьому зацікавлені. Наша мета – запустити виробництво якісної техніки в Україні, а саме у Чернівцях. Це будуть і нові робочі місця, і розвиток для міста".
"Після Перемоги Україну потрібно буде відбудовувати – і ми до цього готові"Роман Просяной зізнається, що непросто працювати під час війни, тому що дуже важко спрогнозувати ринок, втримати колектив професіоналів. Але попри те, виробництво розвивається і компанія сплачує більше податків, ніж до війни, розуміючи навантаження на державу.
"Коли почалася війна, фірма чотири місяці не працювала. Натомість активно допомагала переселенцям: надавали їм житло у готелі, готували сніданки, обіди. Везли допомогу у такі міста, як Київ, Чернігів, Суми, Запоріжжя, - продовжує пан Роман. - Зараз ми активно співпрацюємо з військовими, зокрема з бригадою Національної Гвардії, яка дислокується у Чернівцях. Ремонтуємо безкоштовно їхню техніку. Також наші хлопці ремонтують будівельну техніку, яка знаходиться поблизу лінії фронту і копає окопи.
У нашому колективі постійно відбуваються збори: купуємо дрони, РЕБи, допомагаємо з амуніцією. На ці потреби половину коштів дає фірма, а половину - збирає колектив.
А наш головний план на майбутнє – відсвяткувати Перемогу. Після Перемоги Україну потрібно буде відбудовувати і знадобиться дуже багато спецтехніки. Ми до цього готові!"
13-11-2024, 18:39
0
2 621