Weather

На Буковині ремонтують дорогу М-19 на межі з Тернопільщиною - відео

Новини Чернівців
1 416
0

Скрин із відео

На Буковині ремонтують дорогу М-19 на межі з Тернопільщиною.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області, пише molbuk.ua



У селі Звенячин Кострижівської громади на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече відновлюють пошкоджене покриття. Ділянку, яка мала значну колійність та деформації, ремонтують окремими "картами".



Роботи виконують у межах експлуатаційного утримання.

Широкий спектр ремонтних робіт виконується на ділянці дороги М-19. Бригади підрядної організації фрезерують зношене покриття, підсилюють основу та влаштовують новий шар асфальтобетону.

На ділянці, що ремонтується, організований реверсивний рух транспорту.

"Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та закликаємо водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху", - ідеться у дописі дорожників.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують