Завтра - дощ, на вихідних - холоднеча: погода на Буковині впродовж тижня

Новини Чернівців
3 640
0

Автор фото - Пауль Пшенічка

У середу, 11 вересня, у Чернівцях та області задощить. Упродовж усього дня погода буде похмурою. Вранці продовжиться нічний дрібний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися. Температура повітря +16 +23.

Про це повідомляє Sinoptik, пише molbuk.ua



За народним прогнозом погоди, день 11 вересня завершує літо. Цього дня наші пращури стежили за журавлями: якщо сьогодні журавлі полетіли на південь, то осінь буде короткою, а зима – ранньою.

У четвер із ранку до самого вечора у Чернівцях небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря +16 +23.

У п'ятницю хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора у Чернівцях буде зберігатися похмура погода. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ із грозою. Температура повітря +15 +26.

На вихідних відчутно похолоднішає. У суботу, 14 вересня, протягом усього дня у Чернівцях буде триматися хмарна погода. Сильний дощ йтиме весь день, щоправда до вечора він стане слабшим. +13 +18 градусів.

У неділю від ранку до самого вечора у Чернівцях небо буде вкрите хмарами. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний дощ. Температура повітря +9 +15 градусів.

За народним прогнозом, 15 вересня відбувається перехід середньодобової температури повітря через 10ºС. З середини вересня скидає листя черемха, пустіють пасовища. Наші пращури помітили, якщо у цей день мороз, то весна буде холодною.

Раніше повідомлялося, що у горах Буковини вчора, 9 вересня, стало ще прохолодніше. Вранці температура повітря знизилася майже до -4 градусів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим