На Буковині рятувальники врятували туристку в горах.
Про це
повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
14 серпня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що поблизу села Розтоки в урочищі Буковинські водоспади, під час екскурсії травмувалася жінка 1978 року народження.
На місце події прибули фахівці гірської пошуково-рятувальної групи Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Фельдшери групи надали жінці першу домедичну допомогу, а саме: провели іммобілізацію 2 нижніх кінцівок та знеболили потерпілу.
Після чого надзвичайники зафіксували жінку на ношах та пішим ходом транспортували її 4 км до спецтехніки, на якій і доставили постраждалу до Вижницької багатопрофільної лікарні для подальшої госпіталізації.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 09:57
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
454