Притула у Чернівцях розповів, чи повернеться на телебачення після закінчення війни

Новини Чернівців / Публікації
3 878
0

Фото molbuk.ua

Волонтер, громадський діяч, засновник благодійного фонду Сергій Притула не планує повертатися на телебачення після завершення війни. А тим паче - знову вести розважальні передачі. Надто глибокий слід залишає в ньому війна.

Про це Сергій Притула сказав під час звіту в Чернівцях за роботу свого фонду впродовж 2 років великої війни, пише molbuk.ua



Зокрема, на запитання глядачів, чи планує після перемоги України повертатися у шоубізнес як гуморист або телеведучий, Притула відповів:

"Для того, щоби бути людиною успішною в царині телебачення, - неважливо, чи це розважальний сегмент телебачення, чи суспільно-політичний, чи будь-який інший, - ти ніколи не досягнеш успіху, якщо не будеш щирим зі своєю аудиторією. Статуетки "Телетріумфу" як кращого телеведучого України я отримував неодноразово саме тому, що був щирим зі своїю аудиторією і мені не потрібно було, заходячи в кадр перед камерою, перевтілюватися в когось. От я який із вулиці зайшов у кадр - от такий із кадру на вулицю і вийшов.

І тому щирість перед своїм глядачем - це те, що дає мені чітке розуміння дати відповідь: ні, я ніколи не повернуся в розважальний сегмент телебачення. І, швидше за все, на телебачення в цілому. Тому що за останніх два роки я настільки випалений зсередини цим великим жахом війни і тим болем, який не завжди можу показати назовні...

Просто я не зможу робити вигляд, що нічого не трапилося. Я не зможу бути таким - "вау!" - як був раніше. Тому що занадто багато людей, яких любив, я поховав за останніх два роки. І, мабуть, ще доведеться походити на похорони до кінця війни... Тому би хотів займатися справами, де буду максимально корисним для своєї сім'ї, громади.

Телебачення в цій царині я не бачу, бо навіть не відчуваю потягу до нього від слова взагалі. Навіть якось соромно перед собою - мені воно навіть не сниться.

Пригадую, коли закінчив кар'єру на радіо і пішов працювати на телебачення, мені снилося найстрашніше, що може бути в радіоведучого, - це коли в тебе дирка в радіоефірі. Ну, коли ти десь там відволікся, пішов за чаєм, а у тебе заглючив цей апарат, який диски крутить, а потім уже комп'ютери були, і в тебе тиша в ефірі.

А зараз - узагалі. За людьми, з якими працював, сумую, тому що 17 років на телебаченні - це все ж таки великий життєвий шматок. Це коли ми дорослішали разом, діти з'являлися, підростали, ми товаришували. Але люди - це одне, а покликання, робота - зовсім інше", - сказав волонтер.

Сергія Притулу також запитали, чим після перемоги займатиметься його фонд. На що волонтер відповів, що він на 95% буде переформатований на роботу в гуманітарному напрямку.

"Зрозуміло, що зараз основна маса нашої роботи припадає на допомогу ЗСУ. Бо якщо не буде війська, то далі на гуманітарний напрям не буде потреби збирати, бо не буде держави і людей.

Ми зараз закладаємо частково підвалини того, чим хочемо займатися в майбутньому. Не чекаючи завершення війни, наша команда в Кривому Розі викупила приміщення в центрі міста. Там тривають ремонтні роботи. Завдяки хорошим зв'язкам із західними дипломатами ми мали можливіть відправити нашу команду до Ізраїлю, щоби переймати досвід роботи щодо реабілітаційних центрів.

Хочемо в Кривому Розі зробити центр для реабілітації військових та цивільних. І якщо це у нас запрацює, то далі з такими центрами я би хотів робити те, що ми зробили з центрами готовності цивільних. Півтора року тому такий центр готовності цивільних у нас був один. Зараз - 86.

Також я би хотів, щоби фонди, громадські організації стали учасниками відбудови держави. Волонтери зараз підставляють плече державі у підтримці армії. Тож нам буде неважко стати частиною процесу відбудови.

Мій страшний сон - це коли після війни хтось вийде і скаже: "Волонтери, усе, розходимося!" Держава буде мати свої пріоритети. Для держави відбудова Антонівського мосту є більш важливою, ніж відновлення фельдшерського пункту в селі під Тростянцем. Але для тих 800 людей, які живуть там, цей пункт важливіший, ніж Антонівський міст за тисячу кілометрів.

Тому, поки держава буде відбудовувати міст, волонтери на місці мають зібратися, вибити кошти, знайти гранти і зробити цей фельдшерський пункт.

Ми також говоримо про це із нашими західними партнерами. Просимо їх створити окремий фонд для того, щоби залити туди гроші окремо від фінансової допомоги, яка буде надаватися на відбудову Україні - окремо під проєкти, які робитимуть волонтери", - розповів Сергій Притула.

Раніше повідомлялося, що Сергій Притула у Чернівцях відзвітував про роботу свого фонду.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

10:59
Дієтологи назвали чотири продукти, якими можна заспокоїти нерви
10:41
Україну накриє аномальна весна: що прогнозують синоптики
10:15
У Чернівцях «Mercedes» в'їхав у тролейбус: у ДТП загинув 21-річний чоловік
10:00
У Чернівцях в історичних будівлях пропонують реставрувати балкони
ексклюзив
09:38
Перевірте документи: кому від 1 березня можуть анулювати декларації із сімейними лікарями
09:15
Патрульна поліція хоче відмовиться від терміналів для оплати штрафів: пілотний проект працює на Буковині
08:52
США тиснуть на Київ щодо угоди про корисні копалини, погрожуючи відключити Starlink — Reuters
08:31
У Чернівцях успішні спортсмени будуть отримувати стипендії
08:10
Вночі Україну атакували 162 безпілотниками: які наслідки
07:49
Народження трійні та перекриття вулиці через ремонт: головні новини 21 лютого
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 22 лютого не буде світла
07:18
22 лютого: кого потрібно пом'янути в цю батьківську суботу
07:00
Погода на Буковині 22 лютого
02:00
Коли сіяти капусту на розсаду у 2025 році: буде рости краще, ніж торік
01:45
Наліт з крана зникне за 1 хвилину: до чого тут звичайний кетчуп
01:30
Пийте цей сік щодня, щоб забути про високий цукор та старість. Він є у кожному магазині
01:15
Найкраща редиска для України: 6 сортів, які гарантовано дадуть багатий урожай
01:00
Яровизація картоплі: коли її робити, щоб отримати здоровий врожай
00:45
Сприяє росту волосся. Ось як правильно робити масаж голови
00:30
Чотири вправи, які допоможуть швидко і надовго уникнути болю в шиї
00:15
Вживання цього вітаміну знижує ризик утворення каменів у нирках на 22%
21 лютого, 2025
23:59
Трамп не вважає участь Зеленського в переговорах про мир «дуже важливою»
23:40
У Чернівецькій громаді планують закрити Коровійське сміттєзвалище
23:20
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 22-23 лютого
23:00
У центрі Чернівців облаштують ще дві платні парковки
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм