«Скоро наповниться життям»: провулок у центрі Чернівців перетворили на громадський простір

Новини Чернівців / новини
1 919
0

Капітальний ремонт провулку Готельного у центрі Чернівців завершили. Відтепер це - не просто вулиця, а громадський простір.

Про це сповістив на своїй фб-сторінці директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міськради Григорій Прохоренко, пише molbuk.ua



"З приємністю повідомляю: завершили капітальний ремонт Готельного провулка. Відтепер це не просто вулиця, а громадський простір. Подобається? Вірю в ЗСУ, тому впевнений, що вже скоро цей простір наповниться життям, цікавими заходами та яскравими спогадами", - написав Прохоренко.

Раніше повідомлялося, що на території провулку тепер - пішохідна зона. Проїзд для транспорту з обох боків перекрили тумбами. Бруківку переклали, тротуари забрали повністю, зробили відповідну розмітку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.