У Чернівцях нещодавно з’явився новий вид доставки – "Глово". Працівники доставляють по місту будь-що, щоправда вагою до 9 кілограмів.
Як працює такий вид доставки, розповів його працівник, який побажав залишитися анонімним.
"Можеш обрати години роботи, коли тобі зручно"У мережі доставки хлопець працює кілька місяців. Каже, що навчитися було не важко: програма надає всі інструкції, а в інтернеті можна знайти чимало відео, в яких люди діляться досвідом роботи, про це йдеться в матеріалі "МБ".
"Я реєструвався в програмі, пройшов інструктаж, мені видали весь інвентар, і я почав працювати. Графік роботи досить вільний, ти сам можеш вибрати години роботи, коли тобі зручно. Перед початком твоєї зміни за кілька хвилин у програмі потрібно підтвердити, що ти справді вийдеш на свою зміну. Є певна зона по місту, в якій ти маєш працювати. Я маю перебувати в тій зоні, це потрібно для того, щоб кожен працівник міг доправити швидко певний товар. Максимальний час доставки – 45 хвилин", – каже хлопець.
Клієнт замовляє товар, заклад приймає і готує його та повідомляє кур’єру про його готовність. Кур’єр забирає та доправляє замовнику.
"Якщо ми, наприклад, не приймаємо замовлення, в програмі падає наш рейтинг. Самі ж клієнти можуть ставити відгуки, що теж впливатиме на нього. Чим кращий у нас буде рейтинг, тим більше ми можемо працювати, брати замовлень, тим більше робочих годин для нас буде відкрито", – каже він.
Кур’єри можуть доправляти замовлення пішки, можуть велосипедом чи своєю машиною. Оплата праці від способу доставки не змінюється. Вона нараховується за години роботи.
"Зазвичай замовляють фастфуд, піцу. У мене були випадки, коли замовляли квіти, упаковку масок, ліки з аптеки. Ми можемо доставляти не тільки товари з магазинів чи закладів. У програмі є така функція, коли ми доставляємо товар від однієї людини до іншої. Якось я доправляв електронну сигарету".
Оплата товару може здійснюватися готівкою або картою.
"Для роботи нам надається рюкзак, павербанк, тримач телефону для керма велосипеда. Серед наших обов’язків – бути ввічливими з клієнтами, закладом, вміти користуватися програмою. Якщо ми маємо замовлення, ми не можемо довго сидіти в одній точці просто так, програма надсилає попередження", – пояснює кур’єр.
Працювати на цій роботі можна з 18 років. Графік роботи – 13 годин, з 10 ранку до 11 вечора.
"Ми можемо, до прикладу, працювати з 10 години до обіду, зробити перерву і вийти аж на вечір. Це дуже зручно – можна і працювати, і навчатися".
Детальніше читайте у свіжому номері газети "Молодий буковинець".
В Україні розпочинається новий спалах коронавірусу, найбільше захворюваність зростає на Прикарпатті, Закарпатській області та на Буковині.
Читати далі...
13-02-2021, 12:30
0
2 020