Чернівчанка Євгенія Грицку разом з товаришами – професійними альпіністами, як і вона, побували біля Смугарських водоспадів, що на Путильщині.
Дівчина сфотографувала неймовірної краси картину повністю замерзлих водоспадів, пише molbuk.ua
Насправді це доволі ризиковано – у таку морозну пору йти в ті місця, наголошує Євгенія. Тож треба бути добре підготовленим.
"В ущелині немає зв'язку. Тому той, хто захоче піде на них дивитися, має бути обережним, щоби не підзлизнутись чи не піти під воду. Близько до водоспадів без спорядження краще не підходити, бо щось може впасти на голову. А якщо хтось хоче спробувати екстремальні види спорту, нехай звернуться до професіоналів (з контактами можу допомогти)", - каже дівчина.
Чернівчанка зауважує, що ця замерзла краса триматиметься недовго, адже скоро передають потепління. Тож тим, хто хоче насолодитися видовищем, не варто відкладати похід.
Дівчина також зняла відео, як один із її товаришів піднімається за допомогою альпіністського спорядження замерзлими водоспадами.
А також фото:
Для порівняння дівчина також продемонструвала фото, як виглядають Смугарські водоспади влітку:
Довідка
Буковинські водоспади — група водоспадів, ландшафтний заказник місцевого значення в Україні. Розташовані в Покутсько-Буковинських Карпатах, у межах Путильського району Чернівецької області, неподалік від східної частини села Розтоки (присілок Смугарь).
Площа природоохоронної території 38,5 га. Перебуває у віданні Розтоківської сільської ради.
Русло потоку Смугарів (права притока Черемошу) та більшість його лівих приток перетинають виходи масивних пісковиків, вапняків, сланців — вони формують низку водоспадів. На відстані 2 км — сім водоспадів різної потужності й висоти: від 3 м до понад 18 м, що є унікальним явищем для Українських Карпат. Буковинські водоспади мають також іншу назву — Смугарські водоспади.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.