За його словами, підтвердженням цього є додаткові угоди, які нещодавно уклали між Службою автомобільних доріг та підпрядником, якого визначили без тендеру за так званою "переговорною процедурою".
У графіках виконання додаткових угод вказані зовсім інші терміни. А найбільше запитань викликало збільшення кошторису робіт, адже додаткову угоду уклали майже на 100 млн грн. І що цікаво – здебільшого на підготовчі роботи, а не на будівництво самого мосту. Мова йде про облаштування тимчасових споруд, дороги із щебеню, будівельного майданчика і місця для складування будівельних матеріалів, а також демонтаж усього переліченого.
Щоправда, за словами Гостюка, навіть цих 100 млн грн вже немає.
"Відповідно до інформації, яка розміщена публічно, зроблено 4 платежі на загальну суму приблизно 100 млн грн. На виконання цих додаткових угод. Оскільки додаткові угоди передбачали авансування на 30 відсотків, а сплачували значно більше, відповідно вже пішла оплата за фактично виконані роботи. Ми були нещодавно на цьому об’єкті. Звісно, що важко однозначно сказати, яку суму витрачено, але можна говорити, що там проведено частину робіт, вартість яких не може становити 100 мільйонів гривень", – сказав депутат обласної ради.
Гостюк каже, що ця ситуація повинна зацікавити правоохоронців. В іншому випадку апетити владників будуть лише зростати, а довгоочікуваного мосту буковинці так і не дочекаються.
Раніше повідомлялося, що Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області уклала договір з компанією "ПБС" на будівництво мосту-довгобуду в селі Маршинці Новоселицького району.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.