Будівля Чернівецького обласного перинатального центру не здана в експлуатацію, тому користуватися приміщенням медичного закладу наразі заборонено.
Про це начальник Інспекції державного архбудконтролю Чернівецької міської ради Сергій Пижівський повідомив у коментарі телеканалу ТВА, пише molbuk.ua
"Прийняття в експлуатацію об’єктів закінченого будівництва здійснюється шляхом видачі відповідного сертифікату. Відповідно, датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об’єктом є дата видачі такого сертифікату. На сьогодні Інспекцією архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради відповідний сертифікат не видавався. І тому, відповідно до частини 8 статті 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", експлуатація об’єктів, які не введені в експлуатацію, забороняється", – повідомив Пижівський.
Як відомо, учора, 1 квітня голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук офіційно відкрив обласний перинатальний центр, який розпочали реконструювати у 2012 році.
Раніше Осачук заявляв, що у перинатальному центрі будуть приймати хворих на коронавірус.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.