RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


Вчора, 5 червня у селі Мигово урочисто розпочав свою роботу дитячий табір "Буковинська мрія". Діти з усієї України не просто приїхали в туристичний комплекс, аби відпочити та розважитися, а й загадувати бажання, які здійснювали благодійники.

Як розповіла організаторка заходу Марта Левченко кореспондентці molbuk.ua, цьогоріч було важче зібрати подарунки.



"Це вже 11 рік, відколи ми втілюємо мрії дітей. Починали ми з 40 дітей, сьогодні ми втілюємо 1500 мрій. У дитячому таборі зібралися діти з усієї України. Хочу сказати, що з кожним роком все важче зібрати подарунки. Цьогорічною концепцією табору є збереження екології навколишнього середовища. Тому на футболках діток пише "Я земля". Аби зберегти та підтримати концепцію усі благодійники загорнули подарунки в еко-коробки. Дуже боялися, що не вистачить і не назбираються подарунки для усіх діток, цьогоріч було дуже важко. Ми збирали подарунки в останні дві доби", - розповідає засновниця благодійного фонду "Я майбутнє України" Марта Левченко.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


Діти, які відпочивають у цьому таборі, прийшли з дитячих будинків. Деякі мають батьків, або батьки позбавлені батьківського піклування.

Для цих діток організували різноманітні майстер-класи, концерт, ігри. Діток пригощали безкоштовною солодкою ватою, морозивом тощо.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


Марта Левченко розповіла, що саме завдяки Буковинській мрії все більше дітей знаходять родини, батьків та свою домівку.

15-річна Наталія з Вижницького району до табору прийшла вперше зі своєю мамою. У дівчинки синдром Дауна, та попри це вона мріє танцювати та співати на великій сцені.

"Я мрію стати танцюристкою і щоби все у мене здійснилося", - каже Наталія.

Також до табору вперше потрапила Олена з Херсонської області. І навіть інвалідний візок не перепона для того, щоб розважатися, знайомитися, та завести друзів саме тут, у Мигово.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


Також тут, на "Буковинській мрії" ми помітили волонтерів та аніматорів, які не перший рік долучаються до організації свята для діток з дитячих притулків.

19-річна Олександра Симоненко, студентка факультету фізичного виховання ЧНУ зголосилася стати вожатим. Дівчина зізнається, що на початку було страшно, адже діти – це відповідальність.

"Я працюю вожатим 5-го загону. Ми тут, аби здійснити мрію кожної дитинки, подарувати їй любов і огорнути добротою і ласкою. Було хвилювання, коли наважувалася стати вожатою, хвилювання, чи з усіма зможемо знайти спільну мову, але водночас з кожною дитиною можна знайти спільну мову", - каже Олександра.

Серед аніматорів ми зустріли Богдана, який вже вдруге розважає та створює свято для особливих діток на "Буковинській мрії".
Богдан працює аніматором вже 6 років, але зізнається, що саме ці діти захоплюють своєю щирістю. Діток він розважав у костюмі Людини-павука.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


"Ми працюємо з дітками і приїхали, аби створити свято для дітей, в яких, можливо, цього свята ніколи ще не було. Ми з ними граємося, розмальовуємо різні візерунки на обличчі. Також роздаємо кульки. Приїхав сюди, аби подарувати діткам емоції, спогади гарні. Діти нашою працею задоволені, вони дякують, фотографуються з нами. Це щирі діти, вони більше посміхаються, і посміхаються по-справжньому. І якщо дякують, то вони це роблять щиро, з усього серця", - каже Богдан.

Коля Семнюта на "Буковинській мрії" вже вчетверте. І, хоча він прикований до інвалідного візку, він дуже позитивна і щира людина. Також Коля зізнається, що цьогоріч він став вожатим, чому дуже втішений.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


"Тут дуже цікаво. Цього року я став вожатим, для мене це досягнення. Але в першу чергу це відповідально, адже треба дбати про дітей. Тут атмосфера дуже приємна. Мені дуже приємно, коли діти отримують подарунки, коли вони радісні, щасливі. На жаль, є багато дітей, в яких немає батьків, яким бракує материнського тепла. Але, сподіваємося, що завдяки "Буковинській мрії" діти зможуть знайти нову домівку і справжню родину. Завдяки цьому табору я знайшов нових друзів, дуже багато людей мене знають, тут дуже цікаво. Важко, звичайно, бути вожатим, адже треба з усіма знайти спільну мову, тому що є різні діти і характери. Спершу було тяжко, коли тільки приїхав, а зараз все добре. Я встиг з усіма подружитися, тому я радий, що Марта запропонувала мені стати вожатим", - каже Коля.

Завдяки "Буковинській мрії" Коля знайшов сім’ю та родину, якої в нього не було. Наразі він живе у Чернівцях і радий, що має можливість створювати свято для тих, в кого воно буває рідко.

«Буковинська мрія 2019»: як це відбувалося - фото


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
6-06-2019, 18:36
Коментарів 0 Переглядів 3 779

Фото ілюстративне

Понад 15 країн світу є споживачами продуктів із нашого краю


Внаслідок аварії кермувальник загинув на місці події, а пасажир отримав травми
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.