У Чернівецькій міськраді розповіли про результати першої публічної консультації щодо зовнішнього вигляду дитячих майданчиків у Чернівцях.
Більшістю своїх голосів група чернівчан обрала два майданчики - креативні та екомайданчики, про це під час презентації результатів першої консультації розповіла регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада" у Чернівцях, Інна Пашанюк, пише molbuk.ua
У грудні минулого року група чернівчан об'єдналася та створила публічну консультацію, головним питанням якої було, те, які майданчики варто облаштовувати у Чернівцях. На вибір представлено три варіанти: стандартні (типові майданчики з різнокольоровими конструкціями), екомайданчики (створюють умови для знайомства дітей з природою) та креативні (масштабні арт-об'єкти, які втілюють певний творчий задум). Лідерами у голосуванні стали два майданчики - креативні та екомайданчики. Однак креативні майданчики перемогли екомайданчики на один голос.
Другою публічною консультацією є вибір обладнання майданчиків.
"Дитячі майданчики, які будуть розроблені, пропонуватимуть облаштовувати забудовникам біля багатоквартирних будинків. Можливо, хтось відгукнеться і спробує побудувати саме такий об'єкт. Якщо ж у якоїсь громади є ідеї по тому, де у місті облаштувати можна облаштувати дитячий майданчик, то прошу звертатися до мене, або на сторінку "Активна Громада Чернівців" у Facebook. " регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада" у Чернівцях, Інна Пашанюк.
"Зараз ми починаємо розглядати наповнення дитячих майданчиків. Це можуть бути і пісочниці-трансформери, лазанки, підвісні гойдалки на ланцюгах, ландшафтні об'єкти можна використовувати для розвитку моторики (стосується екомайданчиків: канали, камінчики, тощо). Також є дошки для малювання. Насправді, їхнє встановлення коштує копійки, але в Україні немає жодного дитячого майданчика, де є дошки для малювання. Можна навіть паркан пофарбувати у чорний колір, залишити дітям крейду і вони малюватимуть; Паралельні гірки. Чому паралельні, тому що в діток має бути відчуття азарту, змагальницького духу, щоб вони могли разом спускатися на швидкість. Дуже часто батьки бояться за своїх дітей, і дуже часто своєю гіпербезпекою вони у дітей притуплюють відчуття небезпеки. Згадайте наше дитинство, скільки разів ми падали з велосипеду чи просто розбивали коліна? А зараз діти тільки поріжуть пальчик і уже здіймають гвалт. І саме ось ця публічна консультація, з приводу обрання наповнення майданчиків, триватиме з 30 січня по 28 лютого", - додала Інна Пашанюк.
Обрати той варіант, який вам більше до вподоби можна за посиланням:
https://vdmk.org/4138 Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
30-01-2019, 15:40
0
1 645